mmade
21.11.05,09:14
Ahojte,

mame v spolocnosti dodavku, ktora nema v technickom preukaze napisany - pre mna ako uctovnicku - velmi dolezity udaj a to udaj o spotrebe paliva. Ked citam zakon o cestovnych nahradach, tak tam je uvedene, ze ak technicky preukaz udaje o spotrebe neobsahuje, na vypocet sa pouzije spotreba podla technickeho preukazu cestneho motoroveho vozidla rovnakeho typu, s rovnakym objemom valcov motora a s rovnakym druhom pohonnej latky. No a to vidim ako problem, neviete mi nahodou poradit, ako by som zistila niekoho kto vlastni FIAT DUCATO 2,8, kategória N1, zdvihovy objem valcov je 2800 cm3 a druh pohonnej látky je N.
Prosim vas ak by mi mohol niekto v tomto pomoct, bola by som mu velmi povdacna.
:D
Tyffany
21.11.05,08:36
Ahojte :-)
Potrebovala by som radu. Pri vyuctovani cestovnych nahrad / nakladov pri pracovnej ceste sa nejak prihliada i na ubytovanie s ranajkami? Ci sa suma za ranajky odpocita zo stravneho. Prosim o skoru odpoved. Vdakaaaaaaaa
Chobot
21.11.05,09:36
Ahojte,

mame v spolocnosti dodavku, ktora nema v technickom preukaze napisany - pre mna ako uctovnicku - velmi dolezity udaj a to udaj o spotrebe paliva. Ked citam zakon o cestovnych nahradach, tak tam je uvedene, ze ak technicky preukaz udaje o spotrebe neobsahuje, na vypocet sa pouzije spotreba podla technickeho preukazu cestneho motoroveho vozidla rovnakeho typu, s rovnakym objemom valcov motora a s rovnakym druhom pohonnej latky. No a to vidim ako problem, neviete mi nahodou poradit, ako by som zistila niekoho kto vlastni FIAT DUCATO 2,8, kategória N1, zdvihovy objem valcov je 2800 cm3 a druh pohonnej látky je N.
Prosim vas ak by mi mohol niekto v tomto pomoct, bola by som mu velmi povdacna.
:D

Síce nepoznám nikoho, kto by mal FIAT Ducato, ale na stránke Fiatu som Ti nasiel technické specifikácie modelov FIAT Ducato. Mozno tam nájdes to, co hladás.

Ak by Ti to neslo otvorit (stará klasika pri .pdf formátoch), tak si to stiahni na svoj pocítac a otvor to odtial.
Chobot
21.11.05,09:41
Ahojte :-)
Potrebovala by som radu. Pri vyuctovani cestovnych nahrad / nakladov pri pracovnej ceste sa nejak prihliada i na ubytovanie s ranajkami? Ci sa suma za ranajky odpocita zo stravneho. Prosim o skoru odpoved. Vdakaaaaaaaa

Áno, prihliada sa. Stravné sa kráti podla pravidiel uvedných v § 5 zákona 283/2002 v znení neskorsích zmien (treba pozriet zákon 81/2005, ktorý ho menil).
juliska
21.11.05,09:55
Máme FIAT DUCATO 2.8 podľa tvojich parametrov - spotreba: EÚ - mesto - 13,2, , mimo mesta - 9, kombinovaná - 10.6. V príípade nutnosti pošli fax. číslo pošlem ti to.
mmade
21.11.05,16:14
Ahoj Juliska,
teraz si ma uplne sokla. Ani som neverila, ze sa mi to takto jednoducho podari zistit. Bola by som ti naozaj velmi povdacna, keby si mi to mohla poslat faxom, lebo urcite sama poznas, ze nie je jednoduche sa vyhadat s danovym uradom, ked ide o polozku uznatelnych nakladov, bez toho, ze by som mala nejaky "uznatelny" papier v ruke. Nase faxove cislo do prace je 02-68208102 alebo 02-68208103. Este raz ti velmi pekne dakujem za ochotu a taktiez dakujem i Chobotovi za pomoc.
Majte sa krasne
Michaela
mmade
22.11.05,09:40
Juliska, chcem ti velmi pekne podakovat za odfaxovany technicky opis, velmi mi to pomoze. Este raz dakujem.
juliska
22.11.05,09:50
Naozaj niet za čo. Keď môžem pomôžem.
Marína
29.11.05,21:10
VERONIKA6
02.12.05,13:27
Viete mi niekto poradiť koľko je za prívesný vozík. Pracovník chodí na pracovisko aj s prívesným vozíkom, vozí materiál.
Chobot
02.12.05,13:46
Viete mi niekto poradiť koľko je za prívesný vozík. Pracovník chodí na pracovisko aj s prívesným vozíkom, vozí materiál.

Za prívesný vozík Opatrenie MPSVaR č. 260/2004 náhradu neurčuje, takže asi nie je náhrada.
Janiela
02.12.05,16:39
Za prívesný vozík Opatrenie MPSVaR č. 260/2004 náhradu neurčuje, takže asi nie je náhrada.
Náhrada za prívesný vozík je vo výške 15% z celkovej náhrady. Zákon o cest. náhradách č. 530/2004, § 7, písm b.
VERONIKA6
05.12.05,05:43
Vieš mi ten zákon o cestovných náhradách (za prívesný vozík/ aj poslať? Pomohol by si mi veľmi. Ďakujem.
STRELEC
05.12.05,06:10
Vieš mi ten zákon o cestovných náhradách (za prívesný vozík/ aj poslať? Pomohol by si mi veľmi. Ďakujem.
Zákon o cestovných náhradách si môžeš stiahnúť - viď tlačivá a dokumenty-zákony-účtovné zákony
VERONIKA6
05.12.05,06:40
Ďakujem za pomoc, podarilo sa.:D
turbo
06.04.06,08:36
Zdravím cšetkých!
Keďže som môj pôvodný príspevok zle zaradil pod zákon - vďaka Zita za upozornenie a ospravedlňujem sa (zle zaraadený príspevok odstránim), rád by som podľa rady Chobota sa spýtal, či mi nievie niekto poradiť alebo uviesť spotrebu na Peugeot 309 GR. Objem valcov 1361 cm3 - benzín, katalyzátor, rok výroby 93, keďže mi tento údaj nezapísali do nového TP.
Všetkým úspešný deň!
momaria
05.03.07,18:38
Môžete mi niekto poradiť? Máme náklad.automobil IVECO 35S13 V,S1, zdvihový objem valcov 2 800 cm3.Keďže v tech.preukaze nemáme uvedenú spotrebu, chcela by som poprosiť niekoho, kto by mal takýto nákl.automobil o zaslanie spotreby pre toto auto.
Vopred ďakujem
momaria
07.03.07,16:11
To mi nik neporadí prosím??? potrebujem to akútne.Hľadala som už všade možne.
liba2
07.03.07,16:14
To mi nik neporadí prosím??? potrebujem to akútne.Hľadala som už všade možne.
Prepáč, ale ty nechceš radu - ale konkrétny údaj o spotrebe PH vozidla. Asi také vozidlo z tých čo radia - nikto nemá.
momaria
07.03.07,17:04
Pardon za zlé vyjadrenie.Tí čo radia nemusia mať také vozidlo, ale technický preukaz hej, alebo údaje o spotrebe na takéto vozidlo.Pozerala som ja na stránke IVECO, no nepomohla som si.
liba2
07.03.07,22:01
Pardon za zlé vyjadrenie.Tí čo radia nemusia mať také vozidlo, ale technický preukaz hej, alebo údaje o spotrebe na takéto vozidlo.Pozerala som ja na stránke IVECO, no nepomohla som si.
Popozeraj v týchto témach sa uvádzajú informácie o vozidle IVECO, snáď si tam nájdeš aj to tvoje - viac neviem pomôcť :
IVECO
zad
08.03.07,06:34
Ahoj, skus zavolat predajcovi aut znacky FIAT, asi ti budu vediet povedat.
momaria
08.03.07,06:49
Diky moc. Na porade som už prekutrala všetko.Skúsim zavolať predajcovi dúfam, že tam pochodím.
holubička1
16.02.08,12:54
Máme FIAT DUCATO 2.8 podľa tvojich parametrov - spotreba: EÚ - mesto - 13,2, , mimo mesta - 9, kombinovaná - 10.6. V príípade nutnosti pošli fax. číslo pošlem ti to.
Juliska, prosím ťa nemohla by si mi poslať na e-mail tú spotrebu Fiatu Ducato, t.j. oskenovaný TP. adresa : alenah@t-network.sk, Ďakujem Ti vopred.
janaGT
27.02.08,15:19
Máme FIAT DUCATO 2.8 podľa tvojich parametrov - spotreba: EÚ - mesto - 13,2, , mimo mesta - 9, kombinovaná - 10.6. V príípade nutnosti pošli fax. číslo pošlem ti to.

Juliska, mohla by si mi poslať tie údaje?