katulienka00
26.10.10,14:12
Po 20mesiacoch materskej dovolenky by som sa chcela vrátiť späť do práce avšak môj zamestnávateľ u ktorého som pracovala pred MD nemá pre mňa voľnú pozíciu. Našla som si prácu inde a teraz by som s chcela ukončiť pracovný pomer s doterajším zamestnávateľom - akou formou podať výpoveď? Alebo mi musí dať výpoveď zamestnávateľ? Mám nárok na odstupné? za odpovede vopred dakujem
dobrava
26.10.10,12:20
Ak dáš výpoveď Ty, nemáš nárok na odstupné /samozrejme závisí od doby zamestnania/, počkaj, kým Ti výpoveď dá zamestnávateľ.
Tweety
26.10.10,13:00
Po 20mesiacoch materskej dovolenky by som sa chcela vrátiť späť do práce avšak môj zamestnávateľ u ktorého som pracovala pred MD nemá pre mňa voľnú pozíciu. Našla som si prácu inde a teraz by som s chcela ukončiť pracovný pomer s doterajším zamestnávateľom - akou formou podať výpoveď? Alebo mi musí dať výpoveď zamestnávateľ? Mám nárok na odstupné? za odpovede vopred dakujem
Je možné skončiť z tvojej strany dohodou, výpoveďou, bez nároku na odstupné, alebo zo strany zamestnáv. z tzv. organiz. dôvodov s VD, alebo dohodou z toho istého dôvodu, v oboch prípadoch s nárokom na odstupné podľa §76ZP.
Tweety
26.10.10,13:09
Ak dáš výpoveď Ty, nemáš nárok na odstupné /samozrejme závisí od doby zamestnania/, počkaj, kým Ti výpoveď dá zamestnávateľ.
Toto prosím vysvetli bližsie,§:) pretože pri výpovedi zamestnanca nie je nárok na odstupné ani podľa doby zamestnania.
katulienka00
26.10.10,14:15
Ak dáš výpoveď Ty, nemáš nárok na odstupné /samozrejme závisí od doby zamestnania/, počkaj, kým Ti výpoveď dá zamestnávateľ.
cakat nemozem kedze od 1.11.2010 chcem nastupit do noveho zamestnania..., ale navrhnem to terajsiemu zamestnavatelovi - dakujem ;-)
katulienka00
26.10.10,14:17
Je možné skončiť z tvojej strany dohodou, výpoveďou, bez nároku na odstupné, alebo zo strany zamestnáv. z tzv. organiz. dôvodov s VD, alebo dohodou z toho istého dôvodu, v oboch prípadoch s nárokom na odstupné podľa §76ZP.
navrhnem zamestnavatelovi tuto verziu a uvidim ako bude reagovat, spekuluje ako mi nedat odstupne....
ivka70
27.10.10,06:31
navrhnem zamestnavatelovi tuto verziu a uvidim ako bude reagovat, spekuluje ako mi nedat odstupne....

Ani sa mu necudujem, kedze vypoved chces (a potrebujes ) dat ty, tak pre neho nie je ziadny dovod vyplacat ti odstupne.
katarina.j
27.10.10,06:37
Zaleži od toho, čo sa dá dohodnúť s bývalým zamestnávateľom o ukončení a odstupnom. Ty očakávaš výpoved od neho + odstupné, on podla mna očakáva výpoved od teba bez nároku na odstupné. je to na dohode medzi vami. tak máš čo robiť aby si to stihla do 1.11.....
dobrava
29.10.10,09:36
Áno, bolo to myslené dobre, ale napísané zle - ospravedlňujem sa za mylnú informáciu. /k príspevku č. 4 od Tweety/
katulienka00
29.10.10,10:01
Takze nakoniec som sa snim dohodla a uz mam vypoved dohodou z jeho strany+dvojmesacne odstupne :-)))). Dakujem fsetkym poradakom....
facovka28
31.10.10,13:25
neviem ci moj dotaz presne sem patri,ale nechcela som otvarat novu temu..
prosim o radu..-.momentalne som na MD s druhym dietatkom suvisle teda od 1.4.2008 (kedy sa narodil prvy syncek) a navazne z jednej rodicovskej znova na materskej od 16.7.2009. kedze financii nieje dost, planujem nastup do prace od 1.1.2011..informovala som zamestnavatela, no moje prac.miesto zrusil medzitym z rganizacnych dovodov.. teraz sa chce dohodnut na vypovedi dohodou, s tym ze v dohode bude zakotvena 5mesacna (vyska mesacnej mzdy) financna kompenzacia, co v mojom pripade su pekne peniaze....momentalne hladam pracu ale stale nemam:( kedze som v TV zacula ze sa planuje zmena zakona a ma sa odstupne zrusit, nechcela by som o tie peniaze prist...ake mam moznosti v mojom pripade,keby som nastupila do prace od 1.1.2011 podpisala dohodu s fin,kompenzaciou a co dalej?? narok na podporu nemam asi kedze syncek ma 14mers.teraz..ake mam moznosti???pracovala som bez prestavky od r.2001 , vfirme kde som momentalne v stave od 02/2007...dakujem