Fosio
27.10.10,00:56
Zaujímalo by ma ako sa to vlastne robí či učí ?...Všade čítam čerpanie fondov brzdí byrokracia, čerpanie fondov to či ono ale nikde sa neviem dočítať ako to vlastne od A do Z funguje...môže návrh predložiť aj občan?...alebo len občianske združenie, neziskovka, mesto, obec či firma ?...a čo vlastne všetko treba preto spraviť a kam a komu to odovzdať na schválenie?...človek má nejakú ušlachtilú myšlienku, nápad a na jej zrealizovanie potrebuje finančnú pomoc...ide samozrejme o nápad pre vec verejnú, nie na vlastné obohatenie sa, takže čo potom ďalej?...asi má vypracovať dokumentáciu ale podľa akej osnovy?...čo tam má byť a nesmie chýbať?...a čo ďalej?...kam a komu túto dokumentáciu odnesie či zašle poštou, mailom (neviem)...a čo potom...čaká a čaká a čaká či čo?...a keď mu to napokon schvália, tak čo potom ďalej...ako to ďalej funguje?...to mu pošlú na účet peniaze či čo?.....toto sú veci čo by som na internete chcel nájsť aj z iných oblastí a nie tú hromadu informácii, ktorá len zahlcuje moju pamäť hlúposťami a nepodstatnými vecami...ďakujemtomu, kto mi to tu poriadne povysvetluje alebo ma navedie na nejakú web stránku kde sa to všetko budem môcť dozvedieť...vopred veľká vďaka :-)
arizona
27.10.10,05:54