Mirka K.
27.10.10,07:15
chcem sa Vas opytat, ked si chcem uhradit poplatok za moznost pouzivat a zadavat otazky do vsetkych tem porady, kolko a kde ho uhradit? neviem tu nic take najst, len Draka a ten sa tyka len miezd. dakujem
Zvalik
27.10.10,05:25
chcem sa Vas opytat, ked si chcem uhradit poplatok za moznost pouzivat a zadavat otazky do vsetkych tem porady, kolko a kde ho uhradit? neviem tu nic take najst, len Draka a ten sa tyka len miezd. dakujem

Zadávanie otázok a používanie porady je zadarmo, len ten drak na mzdy sa platí.... ahoj
Mirka K.
27.10.10,05:27
aha, lebo ked som chcela zadat otazku konkretne "vypracovane otazky k DPH" tak mi uviedlo, ze nie je mozne, ze nemam clenstvo, ci registraciu...:-(
Llívia
27.10.10,05:34
aha, lebo ked som chcela zadat otazku konkretne "vypracovane otazky k DPH" tak mi uviedlo, ze nie je mozne, ze nemam clenstvo, ci registraciu...:-(
Skús pozrieť pravidlá používania Porady. Neviem, či nepotrebuješ mať pre zadanie otázky buď nejaký počet príspevkov, alebo súhlasov.
veronikasad
27.10.10,05:36
aha, lebo ked som chcela zadat otazku konkretne "vypracovane otazky k DPH" tak mi uviedlo, ze nie je mozne, ze nemam clenstvo, ci registraciu...:-(
neboli to otázky k dani z príjmov ? Tie sú spracované v DRAK-ovi. DPH je vo volne prístupnej téme ...
Richard
29.10.10,07:29
aha, lebo ked som chcela zadat otazku konkretne "vypracovane otazky k DPH" tak mi uviedlo, ze nie je mozne, ze nemam clenstvo, ci registraciu...:-(


Tam sa nedajú zadávať otázky, hovorí o tom aj názov "Vypracované otázky".
Otázku treba zadať do rubriky "Daň z pridanej hodnoty".