mmmCCC
27.10.10,09:12
vie mi niekto poradiť lepľí preklad do angličtiny ako google translator:

Zaujala ma stránka vašej farmy a preto som sa rozhodol vás kontaktovať zo žiadosťou o voľné miesto. Mám pracovné skúsenosti z hydinovej farmy. Bol by som rád keby sa našlo jedno voľné pracovné miesto.
google.translator-->
I took the page of your farm and so I decided to contact you about the application of free space. I have experience of working on the farm. I would be happy if they found one vacancy.
ivka70
27.10.10,07:29
pracovne miesto je skor JOB , nie vacancy, nie space ....
Zewa
18.11.10,22:39
posielam ti vzorovy application letter - sprievodny list/ziadost - najprv anglicka verzia a pod nou je jej slovensky preklad - nieje doslovny, lebo to by trhalo usi...moje poznamky su cervenou...
priprav si zivotopis a vela urobia odporucania - spominam ich v texte ako references...

vela stastia
x x x x x x x x x x x x x

Dear Sir, Madam, - (ak nevies meno, pouzijes tento tvar, ak ho vies, tak uvedies priezvisko cloveka ktoremu to posielas)

I am writing to apply for the position of farm worker advertised on page (nazov stranky). I have long term experiences with farm work, which is listed in enclosed resume and references.


The opportunity presented in the offer is very interesting, and I believe that my experience and education will
make me a most suitable candidate for this position.

I can be reached anytime via email at (tvoj e-mail) or my cell phone: .... (telefon).

Thank you for your time and consideration.
I look forward to speaking with you about this employment opportunity.

Sincerely,

(tvoje meno priezvisko)

x x x x x x x x x x x

Vazeny pan, pani,

pisem vam so ziadostou o pracovnu poziciu pracovnika na farme uverejnenu na stranke (XYZ).
Mam dlhorocne skusenosti s pracou na farme, coho dokladom je prilozeny zivotopis a odporucania.

Vasa ponuka je pre mna velmi zaujimava a verim ze moje skusenosti a vzdelanie mi dava sancu byt najvhodnejsim kandidatom na tuto pracu.

Moj kontaktny e-mail je: ... a telefon: ....

Dakujem za zvazenie mojej ziadosti a tesim sa na osobne stretnutie.

S pozdravom

tvoje meno