paaataaa
27.10.10,12:20
ahojte...chceli by sme si domov kupit satelit..plus kartu skylink..tu zakladnu..kde su SK a CZ programy zadarmo...plus tusim, ze sa na satelit daju chytat dake programy zo satelitu astra ci co :D...je to lepsie ako mat nejaku kablovu televiziu ci magio a platit si to kazdy mesiac???..co by ste odporucali??..dakujem za rady :)
ivka70
27.10.10,10:27
Pri satelite mas zvysene pociatocne naklady, ale potom uz neplatis nic okrem elektriny a zatial koncesionarskych poplatkov.
Pri akejkolvek kablovke mas mesacne poplatky, zvycajne ale nie su pociatocne naklady.

Takze si treba premysliet, ako chcete investovat.
Ja mam oboje a ked mi skonci viazanost na kablovku, tak ju chcem zrusit.
jonnie
27.10.10,10:35
my jednoznacke po kablovkach mame satelit...mame jeden tanier a rozvod na 4 telky a mame aj na astru 23,5 a astru 19,2 - kvoli Eurosportu - ten sa da chytat SD len na 19,2. Ale CS link karta to ma normalne na 23,5, len Skylink karta neobsahuje Eurosport - len v HD kvalite...ale zatial nemame nic HD.
Mam doma aj CS link kartu, aj Skylink... na ponuku programov sa mi zdala lepsia CS link. Kupila som si set v NAY tusim za 119,- Eur...a frčim. akurat - rada - ak si prvykrat vlozis kartu do skrinky - tak si zapis datum a pripocitaj 19 dni - a zapis si do kalendara-a v tu istu hodinu sa zaregistruj - budes mat balik,co je gratis o tych 19 dni dlhsie. Takze budes mat programov na Vianoce...
day
27.10.10,10:38
my ideme kupit z metra set cslink, stoji 100€ s DPH.
CZ programy nie su na stalo, reklamuju ich ale ako pevnu sucast, kedykolvek ich mozu vypnut, nieco podobne ako s primou cez satro
jonnie
27.10.10,10:59
Takze tiez budete mat CS link....

reklamuju - v zmysle - chyby,vady? alebo "robia reklamu"
ja pouzivam slovo reklamuju len v suvislosti s chybou...

Este odporucam pozriet si priemer taniera, lebo ak su prekazky, alebo je nejake horsie miesto...treba 80 cm.
paaataaa
27.10.10,11:12
takze CS link je lepsia hej??...oni tiez maju zadara tie zakaldne programy ze??....a ten satelit...da sa namontovat aj na zateplenu bytovku?..nesmejte sa..ja som v takych veciac antitalent no :D
Chobot
27.10.10,13:27
my jednoznacke po kablovkach mame satelit...mame jeden tanier a rozvod na 4 telky a mame aj na astru 23,5 a astru 19,2 - kvoli Eurosportu - ten sa da chytat SD len na 19,2. Ale CS link karta to ma normalne na 23,5, len Skylink karta neobsahuje Eurosport - len v HD kvalite...ale zatial nemame nic HD.
Mam doma aj CS link kartu, aj Skylink... na ponuku programov sa mi zdala lepsia CS link. Kupila som si set v NAY tusim za 119,- Eur...a frčim. akurat - rada - ak si prvykrat vlozis kartu do skrinky - tak si zapis datum a pripocitaj 19 dni - a zapis si do kalendara-a v tu istu hodinu sa zaregistruj - budes mat balik,co je gratis o tych 19 dni dlhsie. Takze budes mat programov na Vianoce...

Píšeš, že máš na jeden satelit 4 telky. Ako to máš technicky urobené, aby si na každej telke mohol pozerať iný program? Máš pri každej telke samostatný prijímač? Alebo máš len jeden prijímač a na všetkých telkách ide ten istý program?
paaataaa
28.10.10,15:00
tak teda ideme si kupit ten satelit..a nejaku tu kartu...asi skylink...uvidime.....a naco si dat bacha pri kupovani satelitu? ci to je jedno?? asi aby mal viac tych..hmm neviem ako sa to povie..pripojok ci konvertorov ci coho ze? :D..a plati, ze cim vacsi a drahsi tym lepsi??? :)
tvr25
09.05.11,20:20
CS link garantuje príjem českých programov. Negarantuje ich Skylink, ale aj to len oficiálne, lebo neoficiálne sa ani nemôže stať, aby prestali ísť na týchto kartách české programy. Čo sa týka káblových operátorov, tam to bolo o niečom inom, lebo to sú súkromné spoločnosti, ktoré mali mať zmluvy s vysielateľmi, ale niektoré z nich nemali. Ale čo sa týka prevádzkovateľov CSlinku a Skylinku, tak tieto platformy sú takmer národné platformy. Majiteľmi sú Towercom a Trade Tec, pri CS linku nejaká luxemburská mediálna spoločnosť. Tam nehrozí že by neboli doriešené autorské práva.
Xeon
16.05.11,11:16
Z Vami 2 popisanych moznosti by som jednoznacne volil SkyLink. Zistite si, ake programy mate v kablovke a ake na SkyLinku, zratajte si kolko Vas vyjde jeden sposob a kolko druhy sposob na najblizsich napr. 10 rokov a rozhodnutie bude jednoduche.

V prospech SkyLink svedci aj variabilita. Mozete si kedykolvek objednat aj dalsie programy, napr. na mesiac (v zimnych mesiacoch, ked je viac casu pozerat TV) a potom uz nie. Objednat sa to da jednoducho napr. cez jednoduchu sms (samozrejme okrem inych moznosti).
mrci1
03.06.11,11:56
ahoojte chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti so skylink kartou v zahranici. zijem v grecku a chcela by som si to tuna kupit bude mi to tuna fugovat..? dakujem..