alencek
27.10.10,17:29
Dobrý deň,
mohol by mi niekto, prosím, poradiť v dosť vážnej a pre mňa smutnej veci.
Z domu, zo skrinky, mi zmizol väčší obnos peňazí. Som z toho zúfalá. Je tu niekto, z okruhu veštenia, kto by mi pomohol.
Ďakujem.
tomasi
27.10.10,15:41
Veštenie ???? Na programe CET TV (od UPC) chodi v noci program kde jedna pani vesti po telefone a radi im. Raz som to pozeral ale pri vsetkej ucte k vestici aj k volajucim, je to dobre akurat na pobavenie.
Prosim ta, neminaj peniaze na vesticu, radsej chod na policiu (efekt bude asi taky isty - cize nic nenajdes) ale aspon zadarmo.
Alebo porozmyslaj kto to mohol byt.
Vela stastia.
Chobot
28.10.10,06:25
Dobrý deň,
mohol by mi niekto, prosím, poradiť v dosť vážnej a pre mňa smutnej veci.
Z domu, zo skrinky, mi zmizol väčší obnos peňazí. Som z toho zúfalá. Je tu niekto, z okruhu veštenia, kto by mi pomohol.
Ďakujem.

Nepíšeš, či bývaš sama, alebo s nikekým. Ak s niekým, tak páchateľ je jasný. Ak sama, tak - podľa pravdepodobnosti:

1. bol to niekto veľmi blízky príbuzný (deti, vnuci, súrodenci), kto bol na návšteve
2. bol to niekto cudzí, kto bol u teba v poslednom čase (odpočet plynu, elektriny, opravár)
3. máš amnéziu a peniaze si minula ty

Veštici never, zoberie ti aj to, čo ti zostalo.
katarina.j
28.10.10,06:40
súhlasím s chobotom, ved predsa peniaze nemohli len tak samé odcupitať zo skrine....podla mna máš jedinú možnosť, porozmýšlat, kto ich objavil v skrini-kto o tom vedel...potom vylučovacou metodou určit vinníka....
čo sa týka veštenia, dáš za to svoj čas a kopec penazí a aj tak nebudeš vedieť kto to bol....stačí porozmýšľať a vinníka si nájdeš aj sama...
magno
28.10.10,06:45
:eek: ako ta napadlo vestenie..... nic v zlom,ale mas pocit,ze ti nejaka nie prave lacna pani povie ,ktory dobrak ta okradol???? Skus naozaj pouzit zdravy rozum,ved peniaze sa nezvyknu vyparit... :) ak ta nic nenapadne,tak potom policiu, :rolleyes: hoci do nich by som tiez velke nadeje nevkladala.
Chobot
28.10.10,08:54
:eek: ako ta napadlo vestenie..... nic v zlom,ale mas pocit,ze ti nejaka nie prave lacna pani povie ,ktory dobrak ta okradol???? Skus naozaj pouzit zdravy rozum,ved peniaze sa nezvyknu vyparit... :) ak ta nic nenapadne,tak potom policiu, :rolleyes: hoci do nich by som tiez velke nadeje nevkladala.

Tak tak, ale polícia sa jej zase opýta to, čo my. Kto bol u nej (príbuzný, známy), kto čo robil u nej a pod.
tomasi
28.10.10,09:06
No, mohla by uz trochu viac svetla do tohto zahadneho zmiznutia penazi vniest aj sama zadavatelka temy.
Vestica jej akurat vyvesti fakturu za telefon ktora jej po vyvesteni pride.
A my jej z toho co zatial napisala tiez viac nevieme pomôcť.
alencek
28.10.10,19:13
Ďakujem Vám všetkým za príspevky. Samozrejme som použila o.i. i vylučovaciu metódu. Z najbližších-a to som presvedčená už - to nikto nebol. Žiaľ mali sme návštevu! A jedna osoba sa zdržala v izbe, resp. na WC, po našom odchode na dvor. Ale nejde mi do hlavy, ako, veď o nich nevedela, hoci na druhej strane neboli - čo je moja vina- dobre ukryté. Ale keď zasa nemôžem nikoho obviňovať, keď nemám dôkazy.
katarina.j
28.10.10,19:37
Ďakujem Vám všetkým za príspevky. Samozrejme som použila o.i. i vylučovaciu metódu. Z najbližších-a to som presvedčená už - to nikto nebol. Žiaľ mali sme návštevu! A jedna osoba sa zdržala v izbe, resp. na WC, po našom odchode na dvor. Ale nejde mi do hlavy, ako, veď o nich nevedela, hoci na druhej strane neboli - čo je moja vina- dobre ukryté. Ale keď zasa nemôžem nikoho obviňovať, keď nemám dôkazy.
Vezmi si z toho len ponaučenie, že peniaze bud dobre schovaj alebo ich drž na účte v banke. Ja som tiez dopadla podobne,ale nie s peniazmi. Ráno sa idem líčiť do práce a kazeta-šminky-fuč. a vyšlo najavo, že ich vzal jeden manželov klient-ked mu u nás robil zmluvu a bol na wc a v kupelni...no najviac ma nasr....to, že jeho ospravedlnenie bolo asi také "prepáč,nejakým nedopatrením sa to stalo", no skoro ma vystrelo...a tú kazetu som si strážila ako oko v hlave(vyšla ma na 1200skk)...tak sme sa poučili a cudzích si tu nepúšťam....smola....