miroslavala
28.10.10,12:29
Existuje nejaký spôsob, ako z google knihy urobiť súbor formátu .pdf? (Resp. .doc)
bobino38
28.10.10,10:40
...ešte som nepočul o google knihách...to je čo?
miroslavala
28.10.10,11:02
...ešte som nepočul o google knihách...to je čo?
Google postupne digitalizuje knihy. Z celého sveta. Ak niečo hľadáš v klasickom googli, rozbaľ si ponuku - a tam sú knihy. Zobrazí ti tie, kde sa fráza, ktorú hľadáš, nachádza. Niektoré knihy sú úplne celé, iné nie. Ja to využívam pri písaní seminárok - nemusím chodiť po knižniciach a pracne vyhľadávať knihy, stačí klik. Prišla som na to, že knihy, ktorým už vypršali autorské práva, sa dajú ako .pdf stiahnuť, iné žiaľ nie.
buchač
28.10.10,11:23
Existuje nejaký spôsob, ako z google knihy urobiť súbor formátu .pdf? (Resp. .doc)

...áno ...:rolleyes:
miroslavala
28.10.10,11:52
...áno ...:rolleyes:

:))) a aj u tých, ktoré majú stále štatút chráneného autorského materiálu?
Ako?
buchač
28.10.10,12:00
:))) a aj u tých, ktoré majú stále štatút chráneného autorského materiálu?
Ako?

Pozor na odpovede ...;)

Respektíve na zadanie otázky .:confused:

Ja netvrdím , že to viem ...ja tvrdím , že existuje spôsob , čo je predsa rozdiel .


Existuje nejaký spôsob, ako z google knihy urobiť súbor formátu .pdf? (Resp. .doc)
Túto otázku by som určite zadal JA takto :

Môžte mi poradiť nejaký spôsob , ako ........................

Je v tom rozdiel ???
JE !!!
miroslavala
28.10.10,13:09
Pozor na odpovede ...;)

Respektíve na zadanie otázky .:confused:

Ja netvrdím , že to viem ...ja tvrdím , že existuje spôsob , čo je predsa rozdiel .


Túto otázku by som určite zadal JA takto :

Môžte mi poradiť nejaký spôsob , ako ........................

Je v tom rozdiel ???
JE !!!



Ďakujem za upozornenie, to vieš, začiatky...
rickman
28.10.10,13:35
Ja to využívam pri písaní seminárok - nemusím chodiť po knižniciach a pracne vyhľadávať knihy, stačí klik.

Joooj, šak psssst!!! Nemusí hneď každý vedieť, lebo potom začnú zakazovať aj to...! Keď si prišla na to, tak prídeš aj na to PDFko, nemusíš to zadávať hneď sem.
;)