JanulkaJ
28.10.10,16:39
ahojte potrebuje radu,moj manzel ma zivnost, zalozit si ju takto pred rokom teda presnejsie v 8/2009, v roku 2010 si vsetko vykonal takako mal, cize danove priznanie, ktore bolo nulove, pretoze nic nevykazal a aj rocne zuctovanie zdravotneho poistenia, proste vsetko dal nulove a dnes mu prisla upomienka z dovery ze ma za jul, august dlh voci dovere zdr. poistovni vo vyske 412, 98 Eur..
ako teraz nechapem co mame spravit, ved jemu neprinalezi aby platil, kedze nema nic proste ma zivnost len pre istotu..
dakujem za radu.. co mam robit?
Lianka
28.10.10,14:44
A rocne zuctovanie zdravotneho poistenia za rok 2010 podal? S akym vysledkom? Ten jul, august je 2010?

Pokial nie je zamestnany, je ako SZCO povinny platit preddavky na zdravotne poistenie.
JanulkaJ
28.10.10,14:47
rocne zuctovanie za rok 2010 poda az v roku 2011 ?????? nie????
je zamestnany riadne uz par rokov
JanulkaJ
28.10.10,14:49
ano to myslia rok 2010 jul, august..
inak k nam do firmy prisiel tiez taky isty list, ja som mzdarka vsetko sme mali zaplatene a uplne aj blba suma tam je a volala som tam a ona ze to preveri, preverovala vsetko sedelo, len nechapala sama ta zenska ze kto to posiela taky list, ked je vsetko v poriadku...
Lianka
28.10.10,14:51
Ospravedlnujem sa, myslela som RZZP za 2009.

Najjednoduchsie je zavolat si do poistovne a vydiskutovat si, v com je problem. Mne sa stalo cosi podobne v tom duchu, ze klientovi oznamili, ze je dlzny na poistnom velku sumu. Hned mi s hrozou volal. Nakoniec sme zistili, ze poistovna mala na zaklade vypisu z DP (vtedy sa este RZZP nerobilo) v systeme nahodene len prijmy a ziadne vydavky, hoci vo vypise ich uviedol. Niekedy tam maju bordel.
JanulkaJ
28.10.10,14:53
to si aj ja myslim , kedze sa nam to stalo aj vo firmy..hrozny bordel tam musia mat...
dakujem aj tak za odpoved :))