ragazzosvk
28.10.10,20:35
Rozviedol som sa s manželkou pred pol rokom, manželka ma podvádzala našla si nového partnera,nestarala sa o domácnosť ani o syna a súd ho pridelil mne. Rozvod trval pol roka a hoci to bolo dosť tažké celkom sme to zo synom dobre zvládli. Teraz nastal dalši problém a to je vysporiadanie BSM po rozvode. Chcel som manželku vyplatit ale ona nesúhlasila s tou sumov že chce viac vôbec sa nechce dohodnút, že to mám dat na súd.V banke my bez nej nechcú dať úver bez jej súhlasu. Prosím môžete my niekto poradit ako mám postupovat chcel by som to čo najskôr uzavriet.
Mária27
29.10.10,08:27
Spísať všetok spoločný majetok, navrhnúť rozdelenie a finančné vyrovnanie, podať návrh na súd. Ak sa neviete dohodnúť, čo sa tu dá iné poradiť?
ragazzosvk
29.10.10,08:58
Byt má hodnotu okolo 70000 eur platili sme úver ktorý je už splatený z toho my rodičia splatili 15000 eur a teraz som prerábal kúrenie už ako rozvedený čo ma vyšlo 3000 eur. To som chcel odrátat s hodnoty bytu ale ona chce stále 35000 alebo že mám byt predat a íst s chlapcom bývat kde chcem. Chcel som to riešit bez súdu ale ona somnou vôbec nekomunikuje.