tonkat
29.10.10,19:01
Prosím Vás , Martinčania, poraďte, potrebujem sa dostať zo železničnej stanice Martin na zastávku Košúty, Billa a neviem sa zorientovať v tom plániku pre MHD.
O 17:00 budem na žel. stanici - pri Bille by som mala byť o 17:30 a zase naspäť: od billy o 19:40-45 potrebujem stihnúť vlak o 20:48 .
Poraďte, či ide nejaký priamy autobus a z akej zastávky, alebo aj s prestupom. Vôbec nepoznám Martin. Ďakujem pekne za ochotu.
durisovad
29.10.10,17:18
Zo zeleznicnej stanice MHD nechodi, musis prejst peso popri poste, divadle, kine Moskva na najblizsiu zastavku MHD. Potom mozes ist akymkolvek autobusom, ktory smeruje na Vrutky a vystupit pri Bille v Kosutoch. Spat budes cestovat tak isto a budes moct pouzit akykolvek autobus, ktory smeruje na CSAD. Vystupis pri poste a pokracujes peso na zeleznicnu stanicu.
Este doplnim, ze cesta autobusom trva najviac 15 minut, presun peso od zel. stanice na zastavku MHD asi 10 minut, cesta od posty na zel. stanicu asi 5 minut. Ak mas malo casu a dost penazi, mozes pouzit taxi, mam dojem, ze pred zeleznicnou stanicou poluju na zakaznikov.
tonkat
29.10.10,19:47
Dakujem pekne za odpoved, este mala otazka, ci v tom case, co som pisala este nieco jazdi, alebo len velmi riedko?
To v Martine nejde na zeleznicnu stanicu ziaden autobus? Tí co cestuju s kuframi to nemaju teda jednoduche. Ale mozno vas mesto vedie k zdravemu sposobu zivota!?! :):)
Dakujem moc.
durisovad
29.10.10,20:03
Je mi luto, ale nepoznam cestovny poriadok MHD, autobusmi nechodim. Na zel. stanicu ludia obycajne idu autami alebo taxikmi, je tam len zastavka pre autobusy, ktore chodia do okolitych dedin.
tonkat
29.10.10,20:59
Nevadi, dakujem aj tak velmi. Tvoja prva info bola vycerpavajuca, tak hadam sa nestratim. Prajem dobru noc.
Dav
29.10.10,21:03
tonkat
30.10.10,09:37
Skús pozrieť http://cp.atlas.sk/martin/spojenie/.
Dakujem pekne za tip. Tuto stranku bezne navstevujem, ale ze je tam aj MHD Martin to ma vobec nenapadlo. Vdaka este raz. Pekny predl.vikend.