hana 3
21.11.05,22:05
mate niekto vo svojom blizkom okoli choreho na arterosklerozu? otcovi ju nasli prednedavnom, zaujima ma vsetko, vopred dakujem.
kukučka
21.11.05,22:27
www.doktorka.cz
jma
11.12.05,16:49
Odporúčam do pozornosti knihu "Zdravie a sila v potrave" od Georga D.Pamplona. bola trocha drahšia, ale jej kúpa sa nesmierne oplatila.Nájdete tam, ktoré potraviny, ktorý zdravotný problém riešia. Vrele odporúčam... Okrem toho môžem odporučiť prípravky na prírodnej báze jednej švajčiarskej firmy (neviem či môžem menovať), ktorej som poradkyňa. (bodliakový olej, artičokový nápoj..)V prípade záujmu napíšte na: jma@post.sk
Otcovi prajem skoré uzdravenie..
pyton
11.12.05,17:24
Mne jeden lekár povedal, že na staré kolená nás to čaká VŠETKÝCH. Že to je normálny jav.

Myslím si, že pomáha olivový olej, malá lyžička nalačno /napr. aj na cukre/, potom zelený čaj, grapfruitová šťava ráno a večer. A potom ešte niektorí používajú "elixíry mladosti":) , o nich sme sa tu už bavili.
zszitas
12.12.05,19:24
Mne jeden lekár povedal, že na staré kolená nás to čaká VŠETKÝCH. Že to je normálny jav.

Myslím si, že pomáha olivový olej, malá lyžička nalačno /napr. aj na cukre/, potom zelený čaj, grapfruitová šťava ráno a večer. A potom ešte niektorí používajú "elixíry mladosti":) , o nich sme sa tu už bavili.

Zial aj ja s stretavam s takym mylnym nazorom dnesnych lekarov, ze to je vraj normalne v neskorsom veku, ale velmi s tym nazorom nesuhlasim. Urcite budeme mat aj my podobne problemy, ak budeme sa krmit "normalnou" stravou z hlavne neznameho potravinoveho retazca. Ak nezmenime nasu zivotospravu tak to bude normalny jav. Cital som v jednej knizke, ze arterioskleroza je nedostatkova choroba. Vznika, ak dlhodobo nam chyba hlavne E a C vitamin, ale bolo to obsirnejsie vysvetlene. Olivy obsahuju nenasytene mastne kyseliny, ktore znizuju cholesterol a ...okrem inych aj vitamin E, takze doporucujem, ale radsej s medom ako s cukrom. Grapefruit kvoli C vitaminu zrejme. Kazdopadne okrem lekarmi predpisanych liekov by som sa velmi popozeral po nejakych kvalitnych! prirodnych doplnkov vyzivy s obsahom tychto latok. Dostat napr. trojkombinaciu antioxidantov A,E,C vit plus selen, pripravky s omega 3 a 9! Su naturalne doplnky, ktore obsahuju toho este viacej, ako napr. "elixir mladosti", ale to by bol ten najnutnejsi zaklad.