Beska
31.10.10,07:35
Ahojte, moja dcéra má ísť na operáciu krčných mandlí. Keďže v BA nám dali termín až na január 2011 a nemôžeme toľko čakať, odporučili nám Galantu. Boli ste niekto na operácii mandlí v Galante - aké máte skúsenosti? Ďakujem za každú odpoveď.
Rika
02.11.10,09:29
Ahojte, moja dcéra má ísť na operáciu krčných mandlí. Keďže v BA nám dali termín až na január 2011 a nemôžeme toľko čakať, odporučili nám Galantu. Boli ste niekto na operácii mandlí v Galante - aké máte skúsenosti? Ďakujem za každú odpoveď.
Moja dcéra má ísť tiež na operáciu mandlí a termín máme až na koniec januára. S Galantou skúsenosť nemám, ale dostala som tip, aby som vyskúšala centrum jednodňovej chirurgie na Kramároch - na internete majú čakacie doby do 1 mesiaca, vo väčšine len 2 týždne, spolupracujú vraj aj s poisťovnňami. Práve dnes tam idem volať, ak máš záujem, dám Ti vedieť, čo som zistila.
verads
05.11.10,22:40
Radšej BA, ale to je moja mienka . Neviem ako to je v Ga určite aj tam su dobrý lekári . Ked si z toho okolia informuj sa známych. z iných oddeleni som už čo-to počula z Galantskej nemocnice . ale z ušno-krčného odelenia nie.Možno niekto poradí aj tu...