VeronikaB85
31.10.10,10:32
Poskytujú vraj pôžičky tak by som chcela vedieť či je tu niekto kto od nich dostal tie peniaze a ako dlho to trvalo poprípade nepoznáte niekto spoločnosť ktorá robí pôžičky a máte s ňou dobré skúsenosti? ďakujem
Ice dive
31.10.10,09:55
Poskytujú vraj pôžičky tak by som chcela vedieť či je tu niekto kto od nich dostal tie peniaze a ako dlho to trvalo poprípade nepoznáte niekto spoločnosť ktorá robí pôžičky a máte s ňou dobré skúsenosti? ďakujem
no v obchodnom registri som spoločnosť pod týmto menom nenašiel taktiež ani v registri NBS... (možno máš len preklep v názve...)

Ale vo všeobecnosti, od inej inštitúcie ako kamennej banky v SR si radšej ani nepožičiavaj, nakoľko sa s vysokou pravdepodobnosťou môžeš dostať do veľkých problémov... (to je iba môj názor...)

Taktiež pôžičky ti po novom môžu poskytnúť len spoločnosti zapísané v registri narodnej banky SR.
220870
31.10.10,11:31
Takýmto spoločnostiam sa obrovským oblúkom vyhnúť.
kolos813
15.11.10,18:49
Pozor na túto spoločnosť.Je to podvod.Oklamali už tisíce ľudí.Sľubujú úver,ale zoberú od 90 do 140 eur na rôzne výpisy a viac sa neozvú.Je pravda,že ich nenájdete v žiadnych registroch,šéfom tam je p.Svoboda a komplici.:mee:
freddy87
16.11.10,10:12
príklad typického ľudského rozmýšľania, radšej splácať ako sporiť :D
keď si už potrebujete požičať, tak to urobte od bankovej spoločnosti
macika222
14.01.11,15:27
Ja mám iba zlé skúsenosti, celý čas klamú a slubujú, až ti prestanú písať, a keď napíšeš odpíšu , že neotravujte tolko, ale po zaplatení poplatku sú ešte drzejší. je to odpor a hnus.
stanco007
14.01.11,16:45
Ludia si preto poziciavaju od takychto pofidernych spolocnosti lebo tam sa da pozicka ovela jednoduchsie ziskat ako od bank... V banke nedostanu lebo nesplnia podmienky ale takyto spekulanti im pozicaju... Len tym sa ludia dostanu do priepaste z ktorej casto niet uniku...
Ale osobne odporucam C..elem... ( neviem ci mozem napisat cely nazov aby to nebola reklama ). Mal som s nimi velmi dobre skusenosti a mal som dokonca aj nizsi urok ako mi ponukali 2 banky a to bez skrytych poplatkov! A pochvaluju si ich aj ini ludia... Len kazda pozicka je o tom, ze clovek preplati...
macika222
14.01.11,17:47
neskúšajte , nepochodíte, dostanete sa iba po návrh zmluvy, a sluby, a odpov. neotravujte zas.
freddy87
14.01.11,21:51
c.t.l.m - stanco, pokiaľ platíš, tak "žiadny" problém, skús raz nezaplatiť, a namiesto slečny v sukni ťa prídu navštíviť dvaja sympatickí veľkí muži :D

kto to využíva, nevyzná sa, a nieže by bol v núdzi
macika222
19.01.11,08:23
vyhýbať sa im zďaleka je to podvod
macika222
19.01.11,08:26
Vyhnite sa im zďaleka mne riešili úver 4 týždne a nemám len sluby na každý deň./ Podvodníci/ Urobia Vám návrh zmluvy za 79 eur s firmou Lerche a.s. a to je všetko. Ludia iba čakajú a čakajú.
lu.bla
27.02.11,15:13
Vyhnite sa im zďaleka mne riešili úver 4 týždne a nemám len sluby na každý deň./ Podvodníci/ Urobia Vám návrh zmluvy za 79 eur s firmou Lerche a.s. a to je všetko. Ludia iba čakajú a čakajú.
ja som sa dostala po zmluvy, ktore som riadne overila u notara, dokonca doklad od notara, ze co som vlastne overovala. dokonca mi financ team potvrdil, ze im boli overene zmluvy dorucene. ale uz mesiac ma klamu a zavadzaju, ze peniaze posielaju, potom , ked ich urgujem, tak sa vyhovaraju, ze bola chyba v systeme. naposledy mi pisali, ze posielali peniaze vo stvrtok postovou poukazkou a ked som ich ziadala, aby mi zaslali ustrizok, tak sa neozvali. vam to ako dopadlo? dostali ste sa k peniazom? ako ste to riesili?
willma
27.02.11,16:17
žeby trestným oznámením???
lu.bla
27.02.11,16:23
to mam v umysle, nakolko mam nieco podpisane, ale nevyplatene, aj ked v zmluve je uvedene, ze az po pripisani penazi na ucet sa vsetko zacina, ale tak co ja viem, mozu to zneuzit..lepsie podat hromadne trestne oznamenie..len to by sa ludia nesmeli bat nieco urobit..kazdy nad tym len mavne rukou...
lu.bla
27.02.11,20:54
piste mi odkazy s mailovkou. ak ste s nimi nespokojni, budeme to riesit cez maily. urcite sa to da spravit, trestne oznamenie nie je nic zlozite, len musime mat dokazy. co isto vsetci mame. ale hromadne podanie ma vacsiu vahu ako individualne. tak piste a financ teamu to natrieme..lebo je to jedna velka katastrofa a podvod....
dankozs
01.04.11,06:18
Podľa môjho názoru Finance team nie je samostatný, riadi to niekto z Lerche a.s. Ako som vkladal poplatok na ich účet, tak mi v banke povedali že majiteľom účtu je spoločnosť Lerche a.s. Takže asi naj jednoduchšie je asi osobná návšteva priamo v sídle spol., i keď pochybujem že ešte figuruje na tej adrese,čo je uvedené v obch.registry.
lu.bla
01.04.11,06:55
ale najst ich nie je zlozite, ma v tom prsty nejaky sloboda vraj, inzinier a ktosi s nim kedysi riesil veci uz osobne, jedine tak ze sa dostal k svojim peniazom, ze normalna prepadovka. ale to sa spominalo v suvislosti s Eurobusiness. tak neviem. ale nieco treba podniknut, nejaku intervenciu treba. podla mna oni maju na haku nejake trestne oznamenie, treba najst inu formu ako to z nich vytlct. adresu nie je problem zistit, ved policia by si uz poradila. ale musi nas byt viac. financ funguje na gmailovych mailoch, ale ako pises, ucet je priamo do lerche a.s., to si neustrazili idioti, ked chceli robit podvod a strasne radi komunikuju, mam pocit ako by na maily odpovedala nejaka neskusena pipka. sami nevedia, co pisu. ved toto musi byt aj pre policiu jasny dokaz, zmluvy so spolocnostou lerche, uvery poschvalovane, potvrdenia o doruceni zmluvnej dokumentacie a peniaze nikde. maily su plne pokynov, nevymotaju sa z toho. navyse informacny mail, ze poplatok treba zaslat na to cislo uctu, co je evidentne, ze spolupraca s lerche... idioti. neverim, ze neexistuje paka na nich. ja ju najdem, aj keby som sama mala preluskat vsetky paragrafy.