DVX
31.10.10,18:17
Dobrý deň.

Predtým mi tu opakovane poradili ... tak som tu znova... :):):)

Potreboval by som "Sub" na to aby mi excel otvoril PDF (na čítanie napr. v Readeri).

Hladal som na webe je kopa nepodarenych akcii a nič sa mi nepodarilo spojazdniť aj ked tam písali že im to šlo...

Ďakujem za pomoc... ;););)
marjankaj
01.11.10,07:38
Dobrý deň.

Predtým mi tu opakovane poradili ... tak som tu znova... :):):)

Potreboval by som "Sub" na to aby mi excel otvoril PDF (na čítanie napr. v Readeri).

Hladal som na webe je kopa nepodarenych akcii a nič sa mi nepodarilo spojazdniť aj ked tam písali že im to šlo...

Ďakujem za pomoc... ;););)



Sub aaa()
Dim x
'Spustenie Word
'x = Shell("c:\Program Files\OFFICE11\winword.exe c:\dokumenty\tvoj_subor.doc", vbNormalFocus)

'Spustenie Acrobat reader
x = Shell("C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\AcroRd32.exe c:\Dokumenty\Tvoj_subor.pdf", vbNormalFocus)
End Sub

Skús toto.
DVX
01.11.10,07:59
Marjankaj a tebe to šlo?

Lebo toto som skušal už predtym (našiel som to aj na webe) ale mne to stále hlási "error 53 File not found" ... a to som skontroloval všetky dcesty...
:mee:
marjankaj
01.11.10,08:09
Marjankaj a tebe to šlo?

Lebo toto som skušal už predtym (našiel som to aj na webe) ale mne to stále hlási "error 53 File not found" ... a to som skontroloval všetky dcesty...
:mee:

Išlo. Musíš mať presne nastavenú cestu. Neviem ako je to u teba.
DVX
01.11.10,08:43
Heuréka ...

Ano funguje to ... Len som musel napísať názov súboru s medzerou " " a nie s "_" .


Ďakujem , skvelá rada ... nie je nad to ked to ma niekto už vyskúšané...:rolleyes::cool::rolleyes: