fofok
31.10.10,21:00
Zdravím hľadal som dosť dlho ale nič som nenašiel ohľadom odpevede na moju otázku. Objavil som v celku lacné mobilné telefóny značky ZOHO. Vyzerá to byť čínska napodobenina. Nakoľko som so svojim Mobilom spokojný (no vidno na ňom 5 rokov užívania) potreboval by som WiFi pripojenie a pre prípad aj lepší foťák a display. No bojím sa najme toho že mi to bude mrznuť, baterka po 2 mesiacoch odíde a telefon ako celok nevdrží tiež dlho. Nie som náročný užívateľ len postrádam WiFi ktorá by bola pre mňa neskutočný prínos a nechcem vysoliť 500€ za nový mobil. Máte niekto s tymyto mobilmi skúsenosti či sa neoplatí dať zato € ? Za odpoveď Ďakujem.
rickman
01.11.10,08:53
Wifi máš aj v telefónoch do 200€ a známych značiek, nie takéto čínske mikrovlnky :). Alebo reklama? ;)
MatoB
01.11.10,09:08
Dnesne telefony sa uz robia s pevnou konstrukciou ak narazas na toto, co sa tyka baterky ta by mala aspon 3 roky na dnesnych telefonoch pri spravnom pouzivani vydrzat v rezime ON aspon tyzden dva ale ked chces vyuzivat na mobile wifi tak den, dva mozno tri. Zial telefony s wifi uz drviva vacsina dotykove mrznu (sem tam) nie vsak vsetky.
Pokial vyuzivas takyto mobil na pracu oplati sa investovat pokial nie tak nie. Inak odporucam HTC, Samsung,Nokia a Sony Ericsson ine nie.
Matasias
01.11.10,09:55
Ked uz chces nieco lacnejsie, a nejdena sa Ti o znacku tak skus Mivvy alebo Gigabyte. Predavaju ich skoro v kazdom internetovom obchode. Su lepsie ako tie cinske napodobeniny.
fofok
01.11.10,18:42
o značku mi nejde skôr o spoľahlivosť, výdrž a učelnosť (dotykove mobili nemusim) obzeral som sa aj po blackbarry (no nezdá sa mi byť normálne vyvaliť tolke € za vec ktoru pri mojom šťasti lahko stratim ) no to zoho keby splnalo kriteria čo som uviedol by bolo za ten peniaz asi priliš rozpravkove
rickman
01.11.10,18:45
o značku mi nejde skôr o spoľahlivosť, výdrž a učelnosť (dotykove mobili nemusim) obzeral som sa aj po blackbarry (no nezdá sa mi byť normálne vyvaliť tolke € za vec ktoru pri mojom šťasti lahko stratim ) no to zoho keby splnalo kriteria čo som uviedol by bolo za ten peniaz asi priliš rozpravkove

BB zariadenie bez BB sluzby od operatora velmi nevyuzijes..
Pozri sa po C-ckovych nokiach, pripadne E52.
miroslavala
01.11.10,19:15
Ahoj. Nemam ZOHO, ale mam cinsky mobil s dvojrocnou zarukou za 125 €, dotykovy, na 2 SIM karty, s WIFI, E-book, TV Tuner, Opera mini, GoogleMaps, gravity senzor, shake control, handwriting a i... milión funkcií, ktoré dokopy nemá veľa znackovych mobilov. Mam ho cca pol roka, baterka vydrzi tyzden - a to vkuse ficim na e-bookoch a kde sa da, i na wifi. Nezamrzol este ani raz, displey sa neoskiera... Ja osobne mozem len odporucat.
jacekova
01.11.10,19:20
ja som si na mimiaukciách vydražila mobil od tejto predávajúcej a som veľmi spokojná:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2643497 (cena sa vždy vyšplhá inak)

je to napodobenina I-phone4 ale výhodou napodobeniny je že si do toho nemusíš ešte kupovať programy aby si vobec niečo mohol s tým mobilom robiť. podľa mňa je super
alla66
01.11.10,19:49
ja som si na mimiaukciách vydražila mobil od tejto predávajúcej a som veľmi spokojná:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2643497 (cena sa vždy vyšplhá inak)

je to napodobenina I-phone4 ale výhodou napodobeniny je že si do toho nemusíš ešte kupovať programy aby si vobec niečo mohol s tým mobilom robiť. podľa mňa je super
Spĺňa čínsky mobil výšku žiarenia povoleného v EU?
jacekova
01.11.10,19:50
tak toto netuším
alla66
01.11.10,19:54
Väčšina telefónov má úroveň SAR uvedenú v návode na použitie.....skontroluj:)
jacekova
01.11.10,19:54
Ďakujeeeeeem. pozriem to