drocera
01.11.10,06:16
Ahojte,
poprosil by som o radu, potrebujem si nainštalovať CATIU V5R19 ktorí mám na usb. Mám aj nainštalovaného daemona 4.35.6.91.
Po kliknutí na zariadenie v daemonovi si vyberiem súbor na pripojenie a inštalovanie a nič sa nedeje. Neviete kde môžem robiť chybu alebo v čom je problém?
Vďaka.
Bernadet
01.11.10,11:06
Ten program má akú príponu DAEMON otvára len určité súbory iso a pod. Ak to načítaš do Daemnou tak skús pozrieť do Tento počítač či máš v virtuálnej mechanike niečo načítané ak áno tak skús otvoriť to CD/DVD vitálne a tam pozri či niekde nieje spúšťač (setup).A spusť ho.
drocera
01.11.10,16:51
V zariadení je načítaní,(ked kliknem na ikonu blesk) ale ked otvorim "ten počitač" tak vo virtualnej mechanike nie je. Ak ho chcem zadať ručne tak mi zobrazi hlášku-SYTEM WINDOWS NEMÁ K TOMUTO DISKU PRÍSTUP.
Tak naozaj neviem.
Chobot
02.11.10,08:36
V zariadení je načítaní,(ked kliknem na ikonu blesk) ale ked otvorim "ten počitač" tak vo virtualnej mechanike nie je. Ak ho chcem zadať ručne tak mi zobrazi hlášku-SYTEM WINDOWS NEMÁ K TOMUTO DISKU PRÍSTUP.
Tak naozaj neviem.

Čo konkrétne máš na USB? Máš tam nejaký obraz disku? Akú koncovku má ten obraz disku? Vidíš ten súbor v Prehliadači? Ak áno, a je to štandardný obraz disku, tak nevidím dôvod, prečo by ti ho Daemon nemal načítať vo virtuálnej mechanike.

Ale dajme tomu, že je problém s prístupom na flash zariadenie - potom skopíruj ten obraz disku na HDD a skús ho odtiať načítať do virt. mechaniky Daemona. Čo to spraví potom?
Bernadet
02.11.10,12:30
Ahojky pozri príponu a sprav ako radí Chobot. A ak ti to v PC neukazuje tak to nenainštaluješ. Ešte je možné, že je ten súbor iso ak to je iso poškodený aj to sa stáva. DAEMON otvára MDX, MDS, MDF, ISO, BT, BT, BWT, CCD, ISZ, CUE, PDI, CDI, NRG Teraz som to odpísala z môjho nainštalovaného DAEMONU Tools Lite 4.35.6.0091