Matasias
01.11.10,08:21
Prijemny den. Uz vyse roka skoro kazde rano mam v ustach neuveritelnu nechut a s tym je spojeny aj neprijemny dych. Pytal som sa na to uz aj lekarky/zubarky a boli mi len odporucene ustne vody a spravna ustna hygiena. Avsak tu dodrziavam. Vcera vecer som nasiel tento clanok - Mandlove hrudky. Uz sa mi raz podarilo vykaslat danu hrudku, len som nevedel o co sa jedna ... Chcel by som sa spytat, ci ma niekto podobny problem, alebo ci sa to niekomu podarilo vyriesit. Zrejme bude najlepsia asi navsteva ORL .

http://www.neprijemnydech.estranky.cz/clanky/mandlove-hrudky.html
jahodka30
01.11.10,21:34
Ahoj, aj ja to mám, ale sa dychom problém našťastie nemám.
Doteraz som o tom ešte nečítala, až teraz. Som prekvapená, že je to aj na youtube. Nebola som s tým ani na ORL ( mám to už asi 10 rokov), zatiaľ som to riešila iba ich vytlačením vatovou tyčinkou a vždy bol potom pár mesiacov pokoj.
BXLmiami
02.11.10,06:58
Pokiaľ chceš,aby za Teba platila vyšetrenie zdravotná poistovna,treba ísť za obvodným lekárom,ktorý ťa na ORL musí poslať.
Matasias
02.11.10,09:40
Tak ten zly dych mam len rano. Staci vyplachnut usta a mam pokoj. A posledne dni (rana) je to docela fajn. Zrejme pomaha aj nova ustna voda. Este si tak najst cas ist lekarke ... Ak uz som v ORL ambulancii evidovany, musim ist praktickej po listok aj tak ?
BXLmiami
02.11.10,10:34
Ak ideš s tou istou dg na kontrolu a bol si tam naposledy pred 3 mesiacmi,tak nie.Ak ideš s novým problémom alebo po dlhom čase papier potrebuješ.