ordaja
01.11.10,18:22
Dobry den, moja dalsia dnesna otazka...chcela by som vyriesit problem so stravou, a rozmyslam nad tym, objednat stravne listky. SOm zivnostnicka, a chcem si odratat stravu, ked na to mam narok. Mozte mi poradit, ktora spolocnost je najlepsia? Ked totiz pozeram ich stranky, nemaju pristupne cenniky, poradte prosim, co sa oplati, dakujem.
veronikasad
01.11.10,18:15
Dobry den, moja dalsia dnesna otazka...chcela by som vyriesit problem so stravou, a rozmyslam nad tym, objednat stravne listky. SOm zivnostnicka, a chcem si odratat stravu, ked na to mam narok. Mozte mi poradit, ktora spolocnost je najlepsia? Ked totiz pozeram ich stranky, nemaju pristupne cenniky, poradte prosim, co sa oplati, dakujem.
hodnota SL je v každej spoločnosti rovnaká. Oplatí sa kupovať na dlhšie obdobie - na pol roka. Na man. poplatkoch vtedy až tak veľa neušetríš. Nekupuj na začiatku roka na celý rok, zvykne sa v priebehu roka meniť výška stravného.

Ak riešiš rok 2010, nemôžeš SL kupovať spätne - len za 11 a 12/2010.
jacekova
01.11.10,19:22
tak tak, hodnota je rovnaká.

keď som ja riešila túto otázku, vybrala som si takú spoločnosť, ktorej stravné lístky akceptovali potraviny, do ktorých najčastejšie chodievam
Zvalik
01.11.10,19:35
ahoj... ja som si vybrala 3 najrozšírenejšie spoločnosti a im som rozposlala e-maily, kde som napísala koľko potrebujem stravných lístkov, že to bude na pol roka, napísala som im akú hodnotu lístkov by som chcela a nech mi oni pošlu ich manipulačný poplatok... a podľa toho som sa rozhodla