Blb
02.11.10,13:34
Dezinfekcny prostriedok Jima Humbla rozprudil debaty po celom svete. Zaujimalo by ma nieco zo zivota tejto vynimocnej osobnosti. V jednej z tem poslal Psycholog pozdrav od Jima Humbla z USA, bolo by zaujimave vediet, ci ide o osobny odkaz, alebo citaciu. :confused:
buchač
02.11.10,12:45
Dezinfekcny prostriedok Jima Humbla rozprudil debaty po celom svete. Zaujimalo by ma nieco zo zivota tejto vynimocnej osobnosti. V jednej z tem poslal Psycholog pozdrav od Jima Humbla z USA, bolo by zaujimave vediet, ci ide o osobny odkaz, alebo citaciu. :confused:
Hm , pre koho ako .....
Jim HUMBLE - stačí len do vyhľadávača zadať ...:confused:
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=Jima+V.+Humble&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Ale inak ???...už sa o tom dosť "točilo "..;)

kvapky mms - Strana 2 - PORADA.skPekny vecer vsetkym, rada by som vedela, ci ma niekto z poradakov vlastne skusenosti s MMS kvapkami a ked, tak ake ? Poprosim o VLASTNE skusenosti,


kvapky mms [Archív] - PORADA.sk[Archív] kvapky mms Produkty - odporúčania, skúsenosti.


MMS (Miracle Mineral Supplement) - PORADA.skPoznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sá.


MMS (Miracle Mineral Supplement) [Archív] - PORADA.sk[Archív] MMS (Miracle Mineral Supplement) Zdravie.


MMS zazracny preparat - PORADA.sk
Blb
02.11.10,12:50
Clovek si naozaj vela veci nevsimne. Dolezite je si vsimnut dolezite veci.
ivantt
02.11.10,12:50
Nejako som si nevšimol...

no malo citas na porade, potom by si ozaj pocul..
viac krat som sa k tomu sam vyjadroval
veronikasad
02.11.10,12:58
Prikladám dnešný príspevok od psycholog-a.

Dúfam, že aj na Slovensku prevládne zdravý rozum (v Čechách je tento prípravok zakázaný).

http://www.porada.sk/150625-mms-zazracny-preparat-post1551187.html#post1551187
Blb
02.11.10,13:03
Ved oni ho zakazu aj tu..., neboj. Cesi su vzdy o nieco rychlejsi.
ivantt
02.11.10,13:06
Ludia, uz neblaznite s tymi kvapkami... mna skôr serie ze bilynku steviu mame zakazanu a je to velmi prospesna bylinka a ked si chcete nou sladit caj tak si ju musite zohnat ako kozmeticky pripravok.. Treba si dat vygooglovat vsetko o tom pripravku a ked mate zhnameho chemika nech vam vysvetli o co ide a potom si môzete rozhodnut co budete robit dalej. Ja mam svagra chemika, vysvetlil mi.. nechcem...
Blb
02.11.10,13:09
A kam zaradiť tzv. BUNKOVÚ VÝŽIVU ?
Myslim, ze do novej temy.
ivantt
02.11.10,13:09
Teda niečo ako HOMEOPATIA.

A čo z prípravkami od ktorých jeden človek CHUDNE , kým iný PRIBERÁ ???

A kam zaradiť tzv. BUNKOVÚ VÝŽIVU ?

Ale chudnut sa ma prirodzene... akekolvek pripravky ti pomôžu schudnut ale na druhej strane môz u znicit zdravie. *Na schudnutie je najlepsia akupunktúra alebo akupresúrne kulicky na uchu a potom chut a chciet schudnut, hlavne pohybom. Kazde preparaty maju jojoefekt. a co sa tyka bunkovej vyzivy, mas skusenost ??? A ako si vykladas pojem homeopatia ?
alabut
02.11.10,14:44
Kuwa, ked niekomu ten chlor chuti, tak mu treba dopriat.