SlavkaS
22.11.05,11:21
Týmto by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť, kto bol na školení ohľadom ročného zúčtovania dane a má chvíľku čas, aby mi napísal na čo si treba dať pozor a čo sa zmenilo oproti r.2004. Chcela som isť na školenie a určite aj nejaké ešte budú ale nedá sa, buhužiaľ tento rok od kedy sa mi narodila dcéra, akosi nič nestihám a stále dorábam staré veci, nejako sa s toho nemôžem vymotať + samozrejme kontroly.

Vopred Vám všetkým veľmi pekne ďakujem.
matafe
22.11.05,12:08
Čo sa týka školení ohľadne ročného zúčtovania preddavkov na daň predpokladám, že sa rozbehnú niekedy v decembri. Pretože koncom októbra bola schválená novela zákona o dani z príjmov, ktorá obsahuje aj niektoré ustanovenia týkajúce sa ročného zúčtovania za rok 2005 účinné od 15.12.2005. Novela zatiaľ nevyšla v zbierke zákonov.
SlavkaS
22.11.05,15:05
Ahoj Maťa,

spomýnaš si ma ešte zoz Košicoch min.rok školenie Jožko, aj zajtra je školenie ohľadom ročného zúčtovania v Bielom dome, f. Educo - Consult Žilina, ale nemôžem isť lebo mala mi nič nechce jesť, len kojim a ešte nam k tomu idú aj zúbky, takže vôbec neviem jak tento rok poukončujem.

Ďakujem za odpoveď.

Slavka
Jozef Mihál
22.11.05,15:12
Len sa Ty Slávka pekne venuj malej (čo tak prilepiť sem foto?) a o ročné zúčtovania sa nestaraj, poradíme.
EPk
22.11.05,15:14
Slavka, gratulujem Ti k dcerke. Tento cas je pre nu najdolezitejsi. Aka je velka? Iste sa z nej tesis, ked kazdy den nieco nove objavi, alebo sa nauci. Ten cas Ti velmi rychlo utecie a co nevidiet bude velka. Ja uz mam deti velke od 12 do 22 a teraz len spominam, aki boli zlati, ked boli mensi. Materialy zo skoleni sa daju prilozit, ale este je asi zavcasu, tak si vychutnaj pokojne chvile pri malickej.
Eva
SlavkaS
22.11.05,17:47
Ďakujem.
Zatiaľ ahojte idem pracovať.
Tweety
22.11.05,17:51
Slávka krásne bábo, blahoželám. Daj jej prosím božtek za mňa.;) ;)
Daska
22.11.05,17:56
mimotemy Boze ta je krasna, moji maju uz 12 a 15 a niekedy sa mi veru cnie za obdobim, kedy boli takyto mimotemy
matafe
22.11.05,18:30
Slavka, pamätám si ťa, keď budem mať info zo školenia dám ti vedieť ... viac v SS.
Natka Szcz
22.11.05,20:55
Ahoj Slavka,
mala je nadherna. :)
Chcem ti len povedat,ze nicoho sa neboj na vsetko budes mat dost casu. Ja mam maleho Filipka, ktory pred nedavnom oslavil 1 rocik. Stihali sme minulorocne RZD aj vsetko co k mzdam patri. Su tu fajn ludia,ktori mi tiez vela pomohli.Viem,ze ak mam problem, mozem sa spolahnut na poradakov.:)
Takze si uzivaj malej bambulky a veeela krasnych zazitkov.

N.
Jozef Mihál
23.11.05,08:18
Slávka, je krásna a celá mama .-)