fofina23
02.11.10,19:09
Dobry den, potrebujem velmi poradit. Momentalne som zamestnana, ale som na Pn. Nasla som si brigadu, ale neviem ci mozem pocas Pn brigadovat? velmi vas prosim, ak ma niekto skusenosti alebo mi vie poradit, nech mi pomoze. Budem vdacna za kazducku radu
KEJKA
02.11.10,18:11
počas PN máš byť doma a dodržiavať liečebný režim. Od lekára máš mať vypísané vychádzky. SP zvykne chodiť na kontrolu, ak neobhájiš neprítomnosť, prídeš o dávky.
veronikasad
02.11.10,18:11
Dobry den, potrebujem velmi poradit. Momentalne som zamestnana, ale som na Pn. Nasla som si brigadu, ale neviem ci mozem pocas Pn brigadovat? velmi vas prosim, ak ma niekto skusenosti alebo mi vie poradit, nech mi pomoze. Budem vdacna za kazducku radu
Ako chceš počas brigády dodržiavať liečebný režim ? Brigáduješ počas vychádzok ?
Tweety
02.11.10,18:12
Dobry den, potrebujem velmi poradit. Momentalne som zamestnana, ale som na Pn. Nasla som si brigadu, ale neviem ci mozem pocas Pn brigadovat? velmi vas prosim, ak ma niekto skusenosti alebo mi vie poradit, nech mi pomoze. Budem vdacna za kazducku radu
AK si DPN musíš dodržiavať liečebný režim, ale ak tá brigáda ti v tom nebude brániť(budeš robiť doma), alebo cez vychádzky, na dohodu môžeš pracovať.
fofina23
02.11.10,18:14
no jedna sa o poobedne smeny a o nocne smeny? moze mi prist aj vtedy kontrola?
fofina23
02.11.10,18:15
nie brugada je v poobednych a vecernych hodinach aj v nocnych
Tweety
02.11.10,18:15
no jedna sa o poobedne smeny a o nocne smeny? moze mi prist aj vtedy kontrola?
Samozrejme že áno, v tvojom prípade je to jednoznačne o porušenie liečebného režimu, v takom prípade prídeš o nemocenské. Ako je to teda s tou DPN je, ak do jednej práce ísť nemôžeš, ale do druhej áno?
fofina23
02.11.10,18:18
tak to je pravda, velmi pekne dakujem. pomohli ste mi velmi
fofina23
02.11.10,18:23
mozem sa spytat este nieco? viem prerusit pn, aj ked mam napisanu najblizsiu kontrolu na december?
drobeceva
02.11.10,18:25
mozem sa spytat este nieco? viem prerusit pn, aj ked mam napisanu najblizsiu kontrolu na december?
záleží, aký máš zdravotný problém, ale ak zájdeš za lekárom, že chceš ukončiť PN - uvidíš, možno bude aj súhlasiť.
fofina23
02.11.10,18:27
marodujem s pätnými výrastkami, takzvane ostrohy. nohy ma nenormalne bolia ale ja uz nechcem viac pracovat vo svojej doterajsej praci a chcem dat vypoved, takze v tom pripade neviem ci ma lekatr vypise.