vezuel
02.11.10,20:13
Dobry den, vie mi prosim niekto poradit kde mozem online kupit antikoncepciu Belaru aj bez receptu, ktory si nemam cas ist vypisat? (potrebovala by som novy.. ale nie je cas ist si ho dat predpisat) Pripadne by mi niekto nemohol predat celé jedno balenie?

ďakujem.
buchač
02.11.10,19:32
Dobry den, vie mi prosim niekto poradit kde mozem online kupit antikoncepciu Belaru aj bez receptu, ktory si nemam cas ist vypisat? (potrebovala by som novy.. ale nie je cas ist si ho dat predpisat) Pripadne by mi niekto nemohol predat celé jedno balenie?

ďakujem.

Ale na sex sa asi ten čas vždy nájde ...či ....???????:mad:
vezuel
02.11.10,19:36
ďakujem za reakciu, ale nedaju sa kupit.. stranska odkazuje na kamenne lekarne a odkazy z google som si pozrela pred tym ako som sa prihlasila na Poradu.sk .. odkazy z google sú staré niekoľko mesiacov až rokov.
vezuel
02.11.10,19:38
pokiaľ človek žije v zahraničí, tak si nebude kupovať letenku len kvôli jednemu receptu, či?
nikulik
02.11.10,19:44
antikoncepcia na predpis sa neda kupiť len tak...volne. skôr skuste poprosit niekoho z rodiny aby vam šiel po recept k lekarovi, a potom vam ho poslal.
buchač
02.11.10,20:00
Dobry den, vie mi prosim niekto poradit kde mozem online kupit antikoncepciu Belaru aj bez receptu, ktory si nemam cas ist vypisat? (potrebovala by som novy.. ale nie je cas ist si ho dat predpisat) Pripadne by mi niekto nemohol predat celé jedno balenie?

ďakujem.


Ale na sex sa asi ten čas vždy nájde ...či ....???????:mad:

Zvyšné príspevky som vymazal ...tento , ohodnotený ako nevhodný som nechal ...schválne ...

Hneď v prvý deň , ešte nezabehaný prispievateľ ....kurnik , ale ako sa rýchlo zorientoval ...ako " nevhodný " som bol ohodnotený ...

Toto len k jednému smeruje ...náš starý známy sa ozýva ...

DUCHu ....si tam ????;)