DurkL
03.11.10,11:15
Ahojte,
Asi pred dvoma dňami som z určitého dôvodu musel preinštalovať celý OS. V mojom prípade windows vista 32mb. Všetko išlo v poriadku, až keď mi pri 84% nastal erorr. Fakt som nechápal prečo, lebo tie cdčká sú myslím úplne vporiadku, kedže som z nich reinštaloval windows už aspoň 2 krát. Lenže teraz keď zapnem počítač, vyhodí mi možnosť: repair windows vista alebo sony vaio recovery center. Hociktoré zvolím , nič sa nestane, vlastne, príde čierna/modrá/šedá obrazovka s kurzorom myšky a nič, skúšal som čakať hodiny... Toto isté sa mi deje aj keď skúsim windows 7.. Kamarát mi poradil, že skús či pojde linux. Tak som skúsil linux, .. test mod mi ide uplne vporiadku, môžem s apripojiť na internet, všetko, no keď zvolím inštaláciu, zase nič nejde.. V test móde mi písalo v linuxe keď som chcel ísť na HDD že daemon is inhibited. Kedže sa v ňom nevyznám, fakt neviem o čo ide. Prosím, poradte mi čo mám robiť, som študent a notebook dosť potrebujem .. ĎAKujem:(
salvosko
03.11.10,12:26
Vyzera to na pokazeny disk (HDD).
Vlado40
03.11.10,13:31
Ak máš možnosť vyber HDD ,založ ho do externého boxu a vyskúšaj.
Fero11
03.11.10,13:45
na 99% poskodene nejake sektory na HDD. Linux live ide samozrejme bez problemov, lebo HDD nepouzva.
Takze asi kupit novy HDD
salvosko
03.11.10,21:43
Mozno bude stacit chkdsk c: /r
Vyskusaj a pozri ci mas chybne sektory.