tina423
03.11.10,19:55
Dobrý deň, viem že téma roboticke vysavace sa už tu prehadzovala, ale aj tak by som sa veľmi rada opýtala tých čo taký vysávač už majú, či sú s ním spokojní, či vážne už nepoužívajú klasický vysávač, alebo len sem tam, či aj po roku alebo dvoch funguje tak, akoby bol nový.Chcem si ho pýtať od Ježiška pod stroček, tak sondujem či sa oplatí. Budem vdačná za každu odpoved a už teraz vám pekne dakujem, Tina
palčo
03.11.10,19:00
Ak máš na mysli taký okrúhly (neviem názov), tak taký nejaký, môj známy vrátil, lebo mu na plávajúcej podlahe zanechával mláčky vody.
terezamaria
03.11.10,19:58
Pozri si túto tému, tam je skoro všetko :
http://www.porada.sk/t145139-inteligentny-vysavac.html
pepsikova
03.11.10,20:20
..a nenechaj sa v tej téme odradiť "najužitočnejšou odpoveďou"..nemusí byť najužitočnejšia pre teba...
..ja mám roombu krátko, ale som maximálne spokojná, berie chlpy, aj z kútov, vysaje plyšák, aj "kovral, podlahu...a hlavne zašanuje mi ruky denným vysávaním...
..obyčajný vysávač som použila len pri veľkom upratovaní- jedenkrát za mesiac...inak fičí roomba denne...
hnedoočka
03.11.10,20:40
aj môj funguje 100% zatiaľ a je využitý maximálne......klasiku vysávač som použila len raz , keď manžel rozložil diely skrine v spálni, takže ufóna som sa bála pustiť.....;)
Kvaka
03.11.10,20:54
Mne sa nedávno pokazilo ozubené súkolie v pracovnej hlave, ktoré roztáča obidve kefy, takže mi to momentálne len vysáva prach a nezbiera psie chlpy. Na oprave sa pracuje, som z toho dosť nešťastná. Keby som si mala teraz vyberať vysávač, tak si pýtam s kvalitnejšími ozubenými kolieskami. Mám 10 mesiacov irobot Roomba 532 z USA, vysávače rady 500 majú podľa informácií z webu biele kolieska. Videla som aj pevnejšie, čierne súkolie, myslím, že to je rada 600. Treba sa na toto špeciálne opýtať pri kúpe. Psie chlpy sú potvorky, dostali sa nám medzi tie kolieska a kým sme to zistili, tak sa to nejako zahrialo a zdeformovalo. Preto je potrebné veľkým vysávačom občas povysávať chlpy aj tam, kde sa nasadzujú kefy.
Ale kým to bežalo bez poruchy, bolo to najlepšie vysávanie, aké som pri mojich dvoch psoch zažila. Naozaj to vysalo všetko, každý kút, popod nábytok, a hlavne mi to šetrilo moje boľavé kĺby. Už sa teším, kedy bude zase moje čudo v poriadku.