stivi33
04.11.10,13:01
Ahojte chcem sa spytat..... Zaobstaral som si internet od T-comu Turbo 2 platil som neakych 600 SK a potom som predlzil zmluvu prvych 6 mesiacov som platil 6€ asi no a od vtedy platim az 750 SK nie je to smiesne??? aby som platil viac ked som verny zakaznik ?????? mal by som platit asi menej no nie ? ted cakam na koniec zmluvy a dat si odznova prihlasku n aTurbo 2 aby som platil lacnejsie. MATE takuto skusenost ?:(
Chobot
04.11.10,13:59
Ahojte chcem sa spytat..... Zaobstaral som si internet od T-comu Turbo 2 platil som neakych 600 SK a potom som predlzil zmluvu prvych 6 mesiacov som platil 6€ asi no a od vtedy platim az 750 SK nie je to smiesne??? aby som platil viac ked som verny zakaznik ?????? mal by som platit asi menej no nie ? ted cakam na koniec zmluvy a dat si odznova prihlasku n aTurbo 2 aby som platil lacnejsie. MATE takuto skusenost ?:(

Dnes sa nenosí byť verným a dlhoročným zákazníkom. Najväčšie výhody majú noví klienti a tí, ktorí sa operátorom (či už internetovým alebo mobilným, či káblovým) zaviažu na čo najdlhší čas. Po uplynutí doby viazanosti sa často služba spoplatňuje štandardným poplatkom. Zvýhodnený poplatok sa platí väčšinou len počas doby viazanosti. Tým chcú klientov donútiť, aby sa znovu zaviazali na 12, alebo 24 mesiacov.

Alebo zvýhodnená cena platí len po dobu prvých 6 či 12 mesiacov. Pred uzatvorením zmluvy si treba riadne naštudovať podmienky poplatkov.