fofina23
04.11.10,16:22
Musi sa k mojej vypovedi sef resp. zamestnavatel vyjadrit? alebo tym ze ju podpise ze ju prevzal je to rozhodnute?teda dohodnute
Tweety
04.11.10,15:25
Musi sa k mojej vypovedi sef resp. zamestnavatel vyjadrit? alebo tym ze ju podpise ze ju prevzal je to rozhodnute?teda dohodnute
Ak si ozaj podala výpoveď,( z tvojej otázky to nie je jasné), tak podpisom, že ju prevzal sa považuje za doručenú. Výpoveď je jednostranný akt,súhlas druhej strany nie je potrebný.
fofina23
04.11.10,15:27
vypobed bola podana, aj podpisana ze ju sef prevzal, ale do dnesneho dna sa nevyjadril, teda neviem ci je platna
Eulalia
04.11.10,15:29
Keď počujem termín "výpoveď dohodou", tak sa mi otvárajú všetky nožíky vo vačku:mad: Neexistuje výpoveď dohodou. Keby si si popozeral-a to, čo tu už bolo popísané, tak už by si to vedel-a.
Buď dáš výpoveď, vtedy máš výpovednú lehotu 2 mesiace a zamestnávateľ môže Tvoju výpoveď len zobrať na vedomie. Alebo sa pokúsiš rozviazať pracovný pomer dohodou - a tu už sám názov napovedá, že sa Ty a zamestnávateľ musíte dohodnúť. Bez súhlasu zamestnávateľa môžeš skončiť pracovný pomer len výpoveďou.
Tweety
04.11.10,15:29
vypobed bola podana, aj podpisana ze ju sef prevzal, ale do dnesneho dna sa nevyjadril, teda neviem ci je platna
Veď píšem, že jeho vyjadrenie k výpovedi,(súhlas, nesúhlas) nie sú potrebné. VD začne plynúť od prvého dňa nasleduj. mesiaca po podaní výpovede a je dvojmesačná.
fofina23
04.11.10,15:31
citala som predchadzajuce spravy teda porady a viem ako sa to ma pisat,rozviazať pracovný pomer dohodou lenze som potrebovala rychlu odpoved, tak som aj rychlo pisala
Chobot
05.11.10,09:12
citala som predchadzajuce spravy teda porady a viem ako sa to ma pisat,rozviazať pracovný pomer dohodou lenze som potrebovala rychlu odpoved, tak som aj rychlo pisala

TAk toto je výhovorka za všetky drobné...:D:D:D

Ale stále nevieme, či si dala výpoveď, alebo si chcela skončiť PP dohodou.:confused::confused:

Podľa toho bude aj odpoveď. Nebudem tu zbytočne písať obe alternatívy, ja tiež chcem rýchlo písať.