Ardika
04.11.10,20:18
Zdravím,

chcela by som poradiť. Potrebujem dať svoju postavu do lepšieho stavu a tvaru a myslím, že najlepším spôsobom pre mňa je využiť osobného trénera.
Viete mi niekto povedať, ako je to s cenou, resp. kde možno nejakého nájsť.

ďakujem :)
korela
04.11.10,20:46
http://fit.server.sk/ Napíš, poradia.
Ceny sú rôzne. Nad 10 do 20 eur za hod. Možno i viac.
katarina.j
05.11.10,06:21
súhlasím s Korelou, skús hladať pod "kondičný tréner" a ceny sú ozaj rôzne-závisí od náročnosti cvič.programu a dlžky venovania sa len tebe-daj vedieť ozaj ak budeš mať cenu, nech vieme aj my čo to stojí dnes...dakujem katka
lujza.j
05.11.10,08:16
v každom lepšom fitku takého nájdeš, ale lacné to určite nie je;)
grammatika
05.11.10,08:20
cena býva minim.10 € na hodinu + vstupné
Najlepšie ísť do fitka, do ktorého chceš chodiť a tam si vybrať trénera.
Ardika
05.11.10,17:20
ďakujem za rady. skusim nieco vymysliet :)
pivko
05.11.10,17:28
cena býva minim.10 € na hodinu + vstupné
Najlepšie ísť do fitka, do ktorého chceš chodiť a tam si vybrať trénera.
10 EUR ? nehorázne peniaze že sa okolo teba prechádza nejaký šašo , mám niečo v živote odcvičené ale šaša som nikdy neplatil , stačí študovať literatúru a potom pozorne sledovať borcov v posilovni.
Šašo = vyhodené peniaze:mee:
PS: teraz som bol v BA a zatúlal som sa aj do Avionu ,/je tam nové super fitko/ takých neschopných šašov čo si ich platia paničky tam pobehovalo habadej:D
lujza.j
05.11.10,17:49
10 EUR ? nehorázne peniaze že sa okolo teba prechádza nejaký šašo , mám niečo v živote odcvičené ale šaša som nikdy neplatil , stačí študovať literatúru a potom pozorne sledovať borcov v posilovni.
Šašo = vyhodené peniaze:mee:
PS: teraz som bol v BA a zatúlal som sa aj do Avionu ,/je tam nové super fitko/ takých neschopných šašov čo si ich platia paničky tam pobehovalo habadej:D
mimotemypivko tie fitká s veľkým F, okrem šašov a paničiek majú aj jednorázové vstúpné z ktorého ja som asi takto:eek: ja si chodím hopsať /tae-bo/ na sídliskové fitko, výhodu má aj v tom, že nemusím sa obliecť za xy.- e,ako poniektoré Aviono-Auparkové "čajočky". lebo aj tam je tento istý druh fitka ako v Avione:)
ErinErin
05.11.10,18:31
Cvičiť sa dá aj bez veľkých investícií, ale zase tie zaplatené Eurá mávajú dobrý psychologický efekt: Buď tie peniaze človek nechce premrhať a tak sa donúti pravidelne cvičiť - hoci s tým trénerom, alebo k pravidelnému pohybu pomôže predstava, že je celebrita, keď má drahého trénera a fitko... :D:D:D

Nakoniec ten drahý tréner doporučí tie isté cviky, čo cvičiteľka v obyčajnom fitku. Do jedného som v mladosti chodila - na aerobiky. Boli tam rôzne druhy cvičení s rôznymi cvičiteľkami: Nakoniec som tie hodiny u každej poznala spamäti. :D Tak som ich nahradila nahrávkami doma - so Cindy Crawford, Claudiou Schiffer (to som bola supercelebrita - keď mi predcvičovali topmodelky), neskôr som našla Oľgu Šípkovú a ďaľšie, a dokonca mi manžel stiahol aj step aerobik! (Buns of Steel) Ale každý sme iný - niekomu pomáha vo fitku, že stretne kamarátov, mňa tešilo doma, že sa nemusím uhýbať ďalším cvičiacim a mám voľnú (vlastnú) sprchu... ;)

Veľmi mi pomohla stránka www.sparkpeople.com kde sú tipy pre ľudí z mäsa a kostí - okrem fitka sa dá skákať na švihadle, zabehať si, korčulovať, v chladnom období kombinovať so stacionárnym bicyklom či inými pomôckami doma...
korela
06.11.10,00:04
mimotemypivko tie fitká s veľkým F, okrem šašov a paničiek majú aj jednorázové vstúpné z ktorého ja som asi takto:eek: ja si chodím hopsať /tae-bo/ na sídliskové fitko, výhodu má aj v tom, že nemusím sa obliecť za xy.- e,ako poniektoré Aviono-Auparkové "čajočky". lebo aj tam je tento istý druh fitka ako v Avione:)

Ak si niekto potrebuje zdokonaliť postavu, dať do poriadku svalstvo, tak vôbec nemusí mať tebou popísaný odev a cvičiacich porovnávať s čajočkami. Hopsať ...

Zaujímalo by percentuálne z vyššie uvedených príspevkov, koľkí ovládajú anatómiu svalstva. O.i.
pivko
06.11.10,04:28
Ak si niekto potrebuje zdokonaliť postavu, dať do poriadku svalstvo, tak vôbec nemusí mať tebou popísaný odev a cvičiacich porovnávať s čajočkami. Hopsať ...

Zaujímalo by percentuálne z vyššie uvedených príspevkov, koľkí ovládajú anatómiu svalstva. O.i.
Ja:D
lujza.j
06.11.10,13:41
Ak si niekto potrebuje zdokonaliť postavu, dať do poriadku svalstvo, tak vôbec nemusí mať tebou popísaný odev a cvičiacich porovnávať s čajočkami. Hopsať ...

Zaujímalo by percentuálne z vyššie uvedených príspevkov, koľkí ovládajú anatómiu svalstva. O.i.
aj ja:D zjavne si ma nepochopila:D ale to nevadí;)