Aankaa
05.11.10,12:21
Porovnajte mi prosím systém webnode.sk a biznisweb.sk . Konkrétne
mám záujem o nový e-shop. Okrem ceny, - ostatné funkcie, služby, vkladanie fotografií, podpora vyhľadávačov.....vychytané plusy a mínusy.. :)
Vďaka
blavaciko
05.11.10,13:05
POROVNAJTE MI PROSIM?
chod na obe stranky, vyskusaj si demoverzie a sam zisti ktora ti viac vyhovuje
a okrem toho pouzi vyhladavanie
Aankaa
05.11.10,15:26
POROVNAJTE MI PROSIM?
chod na obe stranky, vyskusaj si demoverzie a sam zisti ktora ti viac vyhovuje
a okrem toho pouzi vyhladavanie


...aby som teda bola presná - využívam momentálne jeden z tých dvoch systémov a chcem zmenu, preto sa pýtam, či NIEKTO nepozná obidva systémy pre presné porovnanie. Demoverzia je len jednoduchý omrk, chcem pár info z praxe.
Na oplátku zase odpoviem, prečo ten, čo využívam už nechcem /teda okrem zmeny/ :)
padro
05.11.10,16:48
tak ja vyuzivam iny system, ale zaujimalo by ma preco nie si spokojna :)
D.Halas
08.11.10,10:22
Bohuzial porovnavanie z praxe sa bude robit tazko, kedze malo ludi je klientom oboch systemov.
Mohol by som sa spytat, preco ste vas vyber zuzili na tieto 2 spolocnosti?
Aankaa
09.11.10,15:32
tak ja vyuzivam iny system, ale zaujimalo by ma preco nie si spokojna :)

... viem, ty využívaš OKshop :)
Aankaa
09.11.10,15:46
Bohuzial porovnavanie z praxe sa bude robit tazko, kedze malo ludi je klientom oboch systemov.
Mohol by som sa spytat, preco ste vas vyber zuzili na tieto 2 spolocnosti?

webnode je ľahulinké čo sa týka zriadenia a nahadzovania produktov, vďaka štítkom mám viac než len dobrú pozíciu v googli, / bez výraznej platenej reklamy/ no stáva sa, že systém je veľmi spomalený, čo ma vytáča.
biznisweb má tiež dobré pozície cez google, no je dosť zložitý v zriadení a nahadzovaní info a produktov / píšem za seba :)/ a najväčšie plus má podporu e-platieb, čo webnode vôbec nemá.

... to sú plusy a mínusy moje - ostatné neviem... ale študujem to ďalej.
Možno keby ešte niekto pridal svoje postrehy...;), pomôže mi v rozhodovaní. Už sa totiž blíži čas novej platby podpory e-shopu ...;)
webdev
15.11.10,13:30
ja som presiel na zaciatku novembra na shopro.sk a som spokojny resp potreboval som nieco kde budem mat podporu viac ako na maily kde cakam 1-2 dni na odpoved co ma neskutocne vytaca a na shopro to maju priamo cez chat takze tak... co sa rychlosti tyka tiez nemam problem (musim poklopkat)
zubro85
19.11.10,07:33
ja som presiel na zaciatku novembra na shopro.sk a som spokojny resp potreboval som nieco kde budem mat podporu viac ako na maily kde cakam 1-2 dni na odpoved co ma neskutocne vytaca a na shopro to maju priamo cez chat takze tak... co sa rychlosti tyka tiez nemam problem (musim poklopkat)

reklama je tu vraj zakazana..
Dáša_
19.11.10,14:00
ja som presiel na zaciatku novembra na shopro.sk a som spokojny resp potreboval som nieco kde budem mat podporu viac ako na maily kde cakam 1-2 dni na odpoved co ma neskutocne vytaca a na shopro to maju priamo cez chat takze tak... co sa rychlosti tyka tiez nemam problem (musim poklopkat)

ja si myslím, že ke´d je dobre urobený eshop, tak podporu potrebuješ minimálne. Aj ke´d je samozrejme fajn, ke´d je k dispozícii.
Za viac ako 4 roky som podporu (teda komunikáciu s ňou) potrebovala 3x. Inak nebol problem si všetko nájsť v príručke.
Aankaa
19.11.10,15:35
reklama je tu vraj zakazana..

...všade v diskusných fórach je zakázaná reklama - ale ako mi niekto pomôže s odporúčaním, keď nemôže spomenúť názov?
Veď práve preto sa tu zapájam, aby som nemusela visieť na nete toľko zbytočných hodín, možno niekto vie a poradí...
D.Halas
19.11.10,17:54
Osobne si myslim, ze je zbytocne ten prispevok rozoberat, sluzbu, ktoru spomina, spustili pred dvoma tyzdnami.
Pripada mi nerealne, aby k nim za ten cas presiel, stihol zhodnotit ich sluzby atd.
A samozrejme je rozdiel medzi vyziadanymi informaciami, reklamou a skrytou reklamou.
padro
20.11.10,07:55
myslis "podpora cez chat" - offline... zanechajte odkaz ? :D