Matthew DeWrong
05.11.10,22:05
Zdravím, nemáte niekto skúsenosti s firmou Ametist Slovakia s.r.o. ??
Chcem si od nich kúpiť nejaký tovar, za nemalo peňazí, zaujímala by ma kvalita, servis a všetko okolo.. ďakujem
ErinErin
05.11.10,21:15
Osobné skúsenosti nemám, len keď som zo zvedavosti vygooglila,o akú firmu ide:

http://staznosti.sme.sk/cpas/650/Ametist-Slovakia-sro.html
martuli
06.11.10,12:02
Mám od nich matrac vyhrievací, ale minule v tv bolo, že pod nejakou dámou, začal v noci horieť, ale neviem, či išlo o matrac, alebo elektrickú podušku. V žiadnom prípade nedávať telefonický kontakt, budú stále otravovať s novými anketami a ponukami.
Monča
06.11.10,13:50
Ja mám zatiaľ také skúsenosti, že som akože vyhrala niečo v ich ankete, ani nepamätám kedy, ale zatiaľ iba neustále vyvolávajú, na dohodnuté odovzdanie výhry /samozrejme podmienkou je, aby sa dostavili 2 alebo 6 manželské páry/ sa nedostavili. Takže asi oželiem tú ich výhru, nech mám pokoj.
Monča
06.11.10,13:51
Opravujem, 2 alebo 3 manželské páry...
Tamila
06.11.10,15:14
Aj tuto sa niečo rozoberalo: http://www.porada.sk/t79703-p6-hrnce-od-firmy-ametist.html

Ja mám hrniec aj hranatú panvicu asi dva roky, používam ich často a som s nimi spokojná. Mám od nich aj robot - aj s tým som celkom spokojná. Toto isté si kúpila aj moja sestra, ona mixér reklamovala a reklamáciu jej vybavili.
durisovad
06.11.10,16:01
Mozno sa im sem-tam podari dodat aj kvalitny tovar a vybavit reklamaciu. Ale neriskovala by som a nekupovala od nich vzhladom na mnozstvo negativnych skusenosti, ktore su uvedene na internete.
janamirka2
07.11.10,09:37
Ja som mala ponorný mixér, ktorý sa mi pokazil a po reklamácii som ho mala behom týždňa naspäť a úplne nový. Aj svokra si od nich kúpila matrace a je s nimi spokojná, ja nemám žiadne negatíva len poz.
paťuška
08.11.10,12:06
Ja mám zatiaľ také skúsenosti, že som akože vyhrala niečo v ich ankete, ani nepamätám kedy, ale zatiaľ iba neustále vyvolávajú, na dohodnuté odovzdanie výhry /samozrejme podmienkou je, aby sa dostavili 2 alebo 6 manželské páry/ sa nedostavili. Takže asi oželiem tú ich výhru, nech mám pokoj.

Ak nechceš aby ťa namotali na "super" matrace za 1000 eur, alebo iný predražený tovar , tak ich rýchlo odbi. Minulý rok mi takto volávali, že výhru mi odvzdajú pri prezentácii výrobkov zdravej výživy bla..bla..bla..., ale keďže som nemala chuť organizovať párty, zrušila som ich, nech mi dajú pokoj, alebo nech mi "výhru" pošlú poštou. Samozrejme, že nič také sa nekonalo.
O cca 2 týždne mi zavolala moja známa, že či neprídeme na posedenie spojené s prednáškou o zdravej výžive atď. - hneď som vedela o čo ide.
Zo zvedavosti sme tam s manželom boli a predmetom párty nebolo ani tak odovzdanie výhry ako predaj matracov z pamäťovej peny za 1000 eur. K tomu núkali kávovar - podobný ako Dolce gusto (káva z neho je však otrasná a kapsule musia byť originálne) aj nejakú prikrývku. Domáci to zobrali - nevedeli sa od nich "odmotať". A ja som sa presvedčila, že výrobky, ktoré oni podomovým predajom ponúkajú sú možno dobré, ale straááášne predražené. Lebo keď si zoberieš kdekoľvek v predajni s matracami kúpiš matrace z pamäťovej peny za zlomok ceny, za akú to ponúkajú oni.
A nie sú to len matrace, ale všetky výrobky, ktoré takýmto spôsobom ponúkajú. Takže pozor na nich, ak nechceš mať bezsennú noc potom, ako podpíšeš kúpnu zmluvu.
Gabriela 19
08.11.10,14:05
Ja mám od nich hrnce, som spokojná a ako prezent poslali robot,ktorý sa
mi asi po roku pokazil, behom týždňa poslali nový.
Bola veľmi príjemná pani na party, ktorá len prezentovala, ale nenutila
nikoho nič kupiť.
durisovad
08.11.10,14:11
Vsak pani musela byt prijemna, za tie peniate, ktore vyinkasovala by bolo vrcholne nevkusne, keby nebola. Skusila si si pozriet, za kolko ponukaju take hrnce inde? Ja som to raz urobila a presne tie iste hrnce boli za stvrtinovu cenu. Nechcem ti kazit radost z nakupu, ale ja by som takto nekupovala.
vostynka
14.04.12,13:11
a je svokra aj teraz po 1,5 roku od vasho prispevku s tymi matracmi spokojna? dakujem za odpoved, bo my sme si ich objednali a neviem teraz co nas caka ked zrazu citam hocijake recenzie o nich :-(
lapejko
14.04.12,19:43
ja mám iba vankúš za 130 € ale brat zobral koomplet matrace s prísl. na splátky, po prečítaní zmluvy a spočítaní celkovej sumy ho skoro trafilo, zohnal radšej hotovosť a zúri dodnes, hlavne keď sa dozvedel oveľa nižšiu cenu od tej istej firmy cez E-shop...
vostynka
15.04.12,12:24
a je brat spokojny s kvalitou matraca? neplesnivie mu, alebo sa prilis netrha? nie je zležany?
KoxXxo
15.04.12,12:47
Za 130€ by mal aj rozprávky na dobrú noc čítať.
madasi
23.04.12,06:33
tak my máme tie slávne matrace sú celkom fajn no myslím že sú zbytočne drahé. Nie sú o nič lepšie ako niektorý ortopedický od dormeo
Gabika J.
13.04.16,12:36
ja mám od nich nejaký ten kuchynský riad, kuch. robot a používam aj niektorú vybranú kozmetiku a som spokojná. Jeden hrniec sa mi poškodil ani neviem ako, jednoducho zostal poškriabaný (asi manžel varil). Reklamáciu neuznali ale do týždňa mi poslali nový hrniec. Po odoslaní som im volala, že som poslala hrniec, oni o dva dni zavolali, že ho dostali a dávajú ho na posudzovanie, o týždeň volali, že je posúdený, reklamácia neuznaná ale keďže od nich objednávam sem-tam nejaký tovar (väčšinou kozmetiku 1-krát do roka), posielajú mi nový. Komunikácia bola úplne v pohode. Na rozdiel od ostatných fy, ktoré ponúkajú nejaké tie výhry s podmienkou prezentácie sa mi zdá byť Ametist najmenej otravný. Zavolajú mi tak raz, max. dvakrát do roka, keď robia nejaké výpredaje alebo akcie a po odmietnutí zavolajú až o pol roka s novou ponukou, nijako neotravujú. Neskúšala som od nich matrace, ale mám od nich nejaké vankúše a prikrývky a som spokojná, kvalitou zodpovedajú prikrývkam a vankúšom čo mám z Dormea. V ich riadoch sa mi dokonca lepšie varí ako v zepteroch čo mám. Keďže nemám veľa času a som nonstop v práci, mám rada takéto rýchle varenie aj keď normálne používam olej aj soľ, žiadna zdravá strava, hlavne že je to rýchlo a v jednom hrnci. :-)