koleniakova
06.11.10,10:02
Uvažujum o kupe tohto strojčeka,ale uvitala by som vopred nejake recenzie.Ma niekto s ním skusenost?
Chobot
07.11.10,00:16
Uvažujum o kupe tohto strojčeka,ale uvitala by som vopred nejake recenzie.Ma niekto s ním skusenost?

Nechcem podceňovať poraďákov, ale čo myslíš, aká bude pravdepodobnosť, že tu nájdeš aspoň 3 (aby si mala aký taký objektívny ohlas, nie skúsenosť len 1 človeka) ľudí, ktorí si robia cigarety elektrickou plničkou cigariet? A ak sa ozvú aspoň 2 ľudia, že majú skúsenosť, tak zjem kefu.

Nebolo by jednoduchšie nájsť si už hotové recenzie, hodnotenia a názory ľudí, čo to už majú? Navyše si ani nenapísala, ktorý model či typ chceš kúpiť. Vo svete sú rôzne. Napr. na eBayi máš hodnotenia (konkrétne 10):

http://search.reviews.ebay.com/Electric-Cigarette-Injector_W0QQuqtZg

Potom aj na Amazone (tu väčšina má negatívny názor a skúsenosť s takým niečím):

http://www.amazon.com/Electric-Cigarette-Injector-Rolling-Machine/product-reviews/B001PDQH62

alebo na Youtube máš kopec videí, ako to funguje aj s komentárom autora videa a plus komentáre iných:

http://www.youtube.com/watch?v=ZjHVuH28G8M&feature=related

Takže treba len hľadať... a nie čakať, že padnú pečené holuby z neba.;)
Flinstone
07.11.10,04:49
pepsikova
07.11.10,08:06
...fuha, Piťo!...mi nejak nedochádza...podľa teba fajčiar je psychicky a nervovo labilný...a ten, čo si v krčme švacne 1-10 poldecákov je normálny, vyrovnaný, bezproblémový človek, ktorý si dá len tak, pre potešenie...(často pri tom poldecáku otáča pohárik v prstoch,premiestňuje ho a rýchlo si pýta druhý-lebo čo už s prázdnym pohárom!...v lepšom prípade likviduje papierové tácky)...
..myslím si, že nám nikomu neprislúcha súdiť, či ten fajčiar, alebo príležitostný obracač stakanov je normálny alebo nejako narušený...a hlavne, že sa dobre citiš, keď sám sedíš a piješ, křoví (národ okolo )pre teba nie je dôležité..
..som mimotémy, tak sorry...
Dáša_
07.11.10,08:11
normálne ste mi zasadili chrobáka do hlavy. u nás v celej rodine fajčí iba svokor.
Ak máte niekto skúsenosti, tie cigaretové dutinky to su normalne papieriky? Také predpripravené?

Uvažujem o vianočnom darčeku :) On si svoje zdravie bude ničiť tak či tak, v jeho veku už zrejme nemá výchova taký účinok .)
Točil si cigarety aj sam, ale nedarilo sa mu. Toto by mu mhlo tuším pomôcť.

U nás sa svokrovcom ťažko vymýšľajú akékoľvek darčeky, toto by možno malo aspoň využitie.
pepsikova
07.11.10,08:20
normálne ste mi zasadili chrobáka do hlavy. u nás v celej rodine fajčí iba svokor.
Ak máte niekto skúsenosti, tie cigaretové dutinky to su normalne papieriky? Také predpripravené?

Uvažujem o vianočnom darčeku :) On si svoje zdravie bude ničiť tak či tak, v jeho veku už zrejme nemá výchova taký účinok .)
Točil si cigarety aj sam, ale nedarilo sa mu. Toto by mu mhlo tuším pomôcť.

U nás sa svokrovcom ťažko vymýšľajú akékoľvek darčeky, toto by možno malo aspoň využitie...

...dutinky dostať kúpiť v stánkoch- trafikách...aj tabak a strojčeky, také tie ručné, na "nabíjanie tabakom..a dutinky sú s filtrom, kratšie a dlhšie...(ale na toto treba viac trpezlivosti, ako na "točenie" bezfiltrových...aaale nie je to také drahé, skúsiť môžeš..
pepsikova
22.11.13,11:16
..oj, ja som skúsila len raz "domáce" plnenie cigariet, ked som dostala Winston-tabak..u nás ho nedostať a to, čo majú u nás v stánkoch, je len na poriadny kašel- a to ja nerada..tak som sa vrátila ku kupovaným...(veď, čo by som robila s peniazmi:)..:)
lujza.j
22.11.13,11:23
moj chlap si robí "domáce", ale obyč mechanickou....tabak síce malboro,camel...ale to je jedno kašel je!:)
lujza.j
11.09.14,08:30
ja len , že či niekto nemá nejaké nové postrehy.....chlap si chce kúpiť....díky:)
evuš
11.09.14,08:38
Luji....neviem...môj tiež kupuje tabak, dutinky...fajčí ako Slovnaft :-(
Kúpil si klasickú plničku /za pár eur/ a šlapala mu ako hodinky... k sviatku som mu kúpila lepšiu /podľa mňa a najmä ceny/... vieš, čo mi povedal ??? Ani nechci vedieť.....plní s ňou, lebo stará sa rozpadla /po tých tisíckach cig sa ani nečudujem/....
lujza.j
11.09.14,08:57
evuš na mechanickej fičí už nejaký rôčik:)každý deň 1h "šúla"...chcel si to skonfortniť...ak by decko išlo tiež ta het....budú dvaja....
anonym222
16.12.14,20:32
Môj známy to používa a chváli si to. Je dosť silný fajčiar. Ako som mal možnosť vidieť, ide to veľmi rýchlo. Cigarety sa však s originálnymi asi nedajú porovnať - nie sú tak dobre natlačené. Ale zase cena je podstatné lepšia.