modra02
06.11.10,15:07
Prosím o pomoc, nedá sa mi pracovať v gmail.com, nedajú sa vymazať, posielať správy, nedajú sa vymazať spamy, neviem sa dostať do odoslanej pošty, do koša a ostatných uložených položiek. Napísané je, že sa v systéme vyskytol problém /mriežka010/. Neviem si s tým poradiť, prosím, pomôžte mi. Ďakujem, odpovede môžete posielať aj na adresu: gabulik@centrum.sk
pepsikova
06.11.10,14:27
...mne gmail ide v pohode...
Marína
06.11.10,14:50
Pozri tu http://www.google.com/support/forum/p/gmail/thread?tid=2336c6c31dc1d90c&hl=en
Ak chceš preložiť, choď cez prehliadač Google Chrome.
Arnold123
06.11.10,15:08
Prosím o pomoc, nedá sa mi pracovať v gmail.com, nedajú sa vymazať, posielať správy, nedajú sa vymazať spamy, neviem sa dostať do odoslanej pošty, do koša a ostatných uložených položiek. Napísané je, že sa v systéme vyskytol problém /mriežka010/. Neviem si s tým poradiť, prosím, pomôžte mi. Ďakujem, odpovede môžete posielať aj na adresu: gabulik@centrum.sk

Skús vymazať cookies a potom daj F5. Prípadne vyskúšaj iný prehliadač.
durisovad
06.11.10,15:57
S gmailom som nemala problem, odkedy som ho otvorila. Zato s post.sk, post.cz, zoznam.sk, seznam.cz boli problemy na dennom poriadku, preto som ich prestala pouzivat.
PotPalo
06.11.10,20:10
Mne to od včera tiež takto blbne, chyba #010... Vraj chyba na serveri...

Riešenie: dolu klikni na "základné HTML", je to staršia verzia, ale funguje. Kým to opravia (dúfam že čoskoro), tak stačí.

P.S.: ja som to vravel. Vylepšujú to (aj keď to funguje), až to do*erú...:mad:
misoft
06.11.10,20:17
Mne to zatiaľ ide na 100%. Problém asi bude niekde pri vašom poskytovateľovi internetu.
uct2007
06.11.10,20:18
No možno sa riadia heslom:
"Pracujeme tak dobre, že každé zlepšenie znamená krok späť"
pepsikova
06.11.10,20:53
..ide v pohode..v Mozille...
janok5
07.11.10,08:20
stačí aktualizovať prehliadač, keď je to FF.
Stevo5
07.11.10,14:51
modra
Mne ide pošta (gmail) dobre cez Operu aj cez Firefox. Chyba bude v tvojom PC niekde v nastaveniach, alebo cookies.
Stefan2005
07.11.10,15:17
Mne ide pošta (gmail) dobre ... aj cez Firefox. ....

... akú máš verziu FF - vidím že je vonku 3.6.12
Stevo5
07.11.10,16:31
Stefan205
Ahoj. Mám poslednú, vždy aktualizujem ak ma upozorní že je k dispozícii novšia ver. Používam portable verziu (ale je na disku) 3.6.12 SK.
Edit - vlastne používam IE8 SK + Opera 10.63 SK ako predvolený a niekedy aj Firefox. Podľa potreby, IE najmenej.
ubka
29.11.10,21:12
Tiež mám asi dva týždne problémy s gmailom a odkedy ho mám šlapalo to bezproblémovo, možno fakt niečo v určitej lokalite zbabrali, teda vylepšili..
mne vôbec neodchádza pošta s prílohou, prebehne 100% a pri ukončení vyhodí chybu. Píšem to duplicitne, ale v prvom prípade som to asi zle zaradila-ospravedlňujem sa. Vie niekto k tomu niečo bližšie poradiť, čo to znamená -nepoznám "reč" PC-ďakujem.
Odoslanie správy zlyhalo.
Správa nemohla byť odoslaná, pretože pripojenie k serveru SMTP smtp.googlemail.com bolo počas prenosu prerušené. Skúste to znova alebo kontaktujte vášho správcu siete.

Odoslanie správy zlyhalo.
Overte správnosť nastavení vášho účtu pre poštu a diskusie a skúste znova

Výstraha-Chyba počas odosielania e-mailovej správy. Server odpovedal: 4.7.0 Temporary System Problem. Try again later (SF). n3sm510275fax.7. Skontrolujte správu a skúste znovu.
korela
30.11.10,00:07
Ja sa nemôžem ani prihlásiť. Zajtra to určite pôjde.
pepsikova
30.11.10,04:21
...tiež mám gmail, a ide bez problémov....včera ma asi 3x vyhodilo a že prihláste sa znovu, lebo ????...ale funguje...
janzitniak.info
30.11.10,04:38
Vždy treba vyskúšať funkcionalitu stránky v rôznych prehliadačoch a potom hodnotiť. Môže byť naozaj, že si uložil niečo v cache, resp. mohlo ostať v prehliadači nejaké hlúpe nastavenie.
arizona
30.11.10,06:39
Ja si myslim, ze chyba je asi u Gmailu. Stale nieco prerabaju a
to moze sposobovat docasne problemy.

Mam 3 gmailove ucty, prvo-zalozeny funguje bez problemov,ale dalsie dva boli asi tyzden ,do vcerajska takmer neovladatelne.
Bol problem s prihlasenim, a ak sa mi to nahodou podarilo, tak okrem dorucenej posty nefungovalo nic. Nemohla som sa dostat do kontaktov,nefungovali rozhovory...ked som klikla na hocijake tlacitko, tak nacitavalo,nacitavalo... do nekonecna a nic viac.

Od vcera funguje vsetko zase na 100%.
KoxXxo
30.11.10,08:03
Za 3 roky som mal problémy s G-mailom možno raz. Skúste ešte použiť prehliadač Chrome (http://www.google.com/chrome?hl=sk), je to ich vlastný, možno bude s G-mailom lepšie spolupracovať.
mini999
30.11.10,10:34
to ubka: nie je chyba v prilohe? odosles mail bez prilohy?
ubka
30.11.10,21:03
Za 3 roky som mal problémy s G-mailom možno raz. Skúste ešte použiť prehliadač Chrome (http://www.google.com/chrome?hl=sk), je to ich vlastný, možno bude s G-mailom lepšie spolupracovať.
Nainštalovala som aj Chrome a nič! ale dostala som avízo, že problém je v gmail a rovnaký problém má viacero ľudí v okolí BA-ďakujem.
ubka
30.11.10,21:05
mail bez prílohy ide v pohode
ubka
30.11.10,21:11
MIMO TÉMY:
Zdenka 131dúfam, že pochopíš, prečo Tu píšem tento citát, múdri to isto pochopia;)

"..ak ťa niekto nemôže prekonať, snaží sa ťa ponížiť"

baví Ťa to ešte ?
poslúž si, ak Ti to pomôže posilniť sebavedomie, som Ti k dispozícii, triafaj sa ďalej do mňa ....

"..nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem
môj tieň kývne presnejšie..."
zdenka131
30.11.10,22:07
Zdenka 131dúfam, že pochopíš, prečo Tu píšem tento citát, múdri to isto pochopia;)

"..ak ťa niekto nemôže prekonať, snaží sa ťa ponížiť"

baví Ťa to ešte ?
poslúž si, ak Ti to pomôže posilniť sebavedomie, som Ti k dispozícii, triafaj sa ďalej do mňa ....

"..nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem
môj tieň kývne presnejšie..."
mimotemyTvojmu príspevku vôbec nerozumiem. Nesúvisí s danou témou, pre nikoho nie je užitočný . Nechápem, v čom sa Ťa snažím prekonať, ponížiť. Do nikoho sa netriafam, nikoho neurážam, ak viem pomôcť pomôžem a ak neviem, na príspevok nereagujem.

Pravdepodobne Ti vadí, že príspevok č. 17 považujem za užitočný. Za tým si stojím, vždy treba vyskúšať funkcionalitu stránky v rôznych prehliadačoch. Na tom príspevku nebolo nič zlé a z vlastných skúsenosti viem, že to niekedy pomôže.
tranzistor20
01.12.10,11:57
1.) Otvorte Firefox a chodte do záložky "Nástroje" a zvoľte položku "Doplnky"

2.) Zablokujte všetky doplnky a zatvorte Firefox.

3.) Znova ho otvorte a pokiaľ vám Gmail funguje korektne , postupne povoľujte doplnky až dokým sa nedopracujete ku tomu ktorý prácu gmailu blokuje.

4.) Blokujúci doplnok odinštalujte, poprípade nájdite a nainštalujte nejaký iný podobný
ubka
01.12.10,13:24
Ďakujem,problém je u prevádzkovateľa v našej oblasti,rovnaký problém malo viacero zdatnejších užívateľov, PC správca to zistil a malo by to byť dnes odstránené.
arimi
14.02.11,07:36
mne nejde služba chat.
nemám tam ani zoznam priatelov, ktorý tam vždy bol.
čo s tým mám robit?
Matthew DeWrong
14.02.11,08:37
Podla mna ti staci zmenit prehliadac.. to sa obcas stane.. Ked zareistruju problem, odstrania ho v priebehu dna.. skus vytiahnut zapraseny IE, alebo nainstaluj docasne, mozili, chorme,operu.. neviem aky pouzivas.. je to iba docasny problem na serveri.. :)
arimi
14.02.11,09:07
firefox, ibaže to je už asi mesiac...
Gapo
14.02.11,09:16
Nepoužívam gmail, ale mám účet, tak som ho odskúšal a mne ide. Mám FF a žiaden problém.:cool:
Vyskúšaj preinštalovať, FF ako Ti radili.
arimi
14.02.11,09:35
díky, skusim