Jozef I
22.11.05,20:56
Mal by som jeden návrh na vylepšenie porady.

Nedal by sa napríklad farebne rozlíšiť nick poraďáka, aby bolo vidieť kto je žena a kto muž? Napríklad muži by ostali v pôvodnej (modrej) farbe a ženy v ružovej, červenej,.... Podľa mňa by sa dalo lepšie reagovať na príspevky a otázky, keď viem koho oslovujem bez toho, aby som si ho musel rozkliknúť.
pyton
22.11.05,20:16
To podľa mňa nie je na porade to najrozhodujúcejšie. Niekto by mohol chcieť, aby sa farebne rozlišovali začínajúci a pokročilejší, iní zas účtujúci v MRP a Alfe atď. Takto sme všetci "poraďáci".
Richard
22.11.05,20:49
Jozef nateraz to nepovažujem za prioritu. Možno neskôr. Skôr však nejaká skratka M Ž.
Farebné rozlíšenie na želanie možno za Porada body .-) Nech to má šťavu.
Marína
24.11.05,15:11
Prepáč Jožko, ale dúfam, že to rozdelenie ozaj potrebuješ len kôli osloveniu a nie kôli tomu, kto je schopný poskytnúť kvalitnejšie rady. Neskôr by niekto mohol prísť s nápadom, ktorá z nás je blondínka atd.
P.S.: Samozrejme, že chcem len odľahčiť tému.
renča1
24.11.05,17:04
Nebude sa uvažovať v budúcnosti napríklad aj o tom , že by som aspoň v profile poradáka videla , či dotyčný poraďák si praje aby mu ostatný poraďáci tykali alebo vykali? Pretože, ked sa pozrem na profil , aby som zistila vek tak niektorý ho uvedený nemajú a stalo sa mi , že najskôr si s dotyčným/ou tykám a potom zničoho nič mi začne vykať.:confused: Nerada by som niekoho tým urazila.:)
Braňo
24.11.05,17:41
Navyše niekedy podľa nicku nevieš, či sa jedná o muža alebo ženu. :D :D :D
evina
24.11.05,17:43
Navyše niekedy podľa nicku nevieš, či sa jedná o muža alebo ženu. :D :D :D

V tom je práve to čaro, že nevieme koľko máme rokov a aké máme pohlavie- sme si potom všetci seberovní :)
bepo
24.11.05,17:47
A ešte k tomu nevieš či je to blondínka :D
účtovník 007
24.11.05,18:07
:D Cuper onoho času navrhoval jazdný pruh pre ženy. Čo keby sme mali ženy ľavú časť obrazovky a muži pravú????:D Náhodou mne sa na stretnutí celkom páčilo zistiť, kto je kto. A aj o mne si mysleli, že som muž.;) Viete aké boli baby sklamané????????????:D :D Som Bond.....ka.
renča1
24.11.05,18:55
:D Cuper onoho času navrhoval jazdný pruh pre ženy. Čo keby sme mali ženy ľavú časť obrazovky a muži pravú????:D Náhodou mne sa na stretnutí celkom páčilo zistiť, kto je kto. A aj o mne si mysleli, že som muž.;) Viete aké boli baby sklamané????????????:D :D Som Bond.....ka.

Pri tebe sa mi stalo, že som stebou hovorila v mužskom rode, neviem či si to postrehla a či si na to pamätáš. Pri odpovediach nie je kedy čítať profil poraďáka. :D