lea8910
07.11.10,18:31
Už dlhšiu dobu sa zaoberám myšlienkou rozšíriť svoje podnikanie. Keďže som živnostníčkou už 4 roky a z mojich doterajších skúseností vznikol nápad.
Mám už pripravený obchod približne vo výške 40 000 Euro, ktorý vznikol len z môjho prieskumu trhu. Všetko už mám naplánované,jediné čo ma brzdí sú financie. Nepotrebujem človeka, ktorý by mi musel pri rozbehu firmy pomáhať, preto uvítam každú ponuku, aj od pasívneho typu investora... Neuvádzam presný predmet podnikania, pretože ešte nemám spravenú ochrannú známku, a biznis plán som len dnes dokončila.Tiež neuvádzam sumu, ktorú potrebujem,pretože sa poteším každému ,kto mi ponúkne hotovosť.Keďže do podnikania vkladám aj svoje vlastné prostriedky,ale plánujem rozšíriť firmu aj do ostatných štátov. Takže v prípade záujmu rada budem diskutovať na túto tému, prípadne ma kontaktujte formou ss. Ďakujem :D
draco89
10.11.10,17:38
Ahoj Lea to teda :eek: kukám, to sa ti podarilo dohodnúť taký obchod len pri prieskume? Chcel by som sa dozvedieť viac o tvojom zámere, kontaktuj ma prosím pekný večer
profesional
10.11.10,18:05
Co tak aspon vseobecne popisat zamer? Alebo aspon zakladne financne parametre.
lea8910
11.11.10,13:45
Ďakujem za vaše reakcie, takže čo sa týka rozsahu môjho pôsobenia chcem si rozbehnúť túto spoločnosť na slovensku,ale aj v zahraničí. Závisí to od hotovosti samozrejme, je to v oblasti služieb...
Kto má záujem o bližšie info kontaktujte ma SS , pekný deň prajem
rickman
12.11.10,16:30
Držím prsty Lea, aj tu aj v ss :).
lea8910
12.11.10,17:32
Ďakujem , aj tebe nach sa darí 8)
draco89
12.11.10,18:53
Dobre Lea, mne sa tvoj nápad páči a ja ti deda tých 40 000 EUR ponúkam takto verejne, takže podrobnosti si dohodneme zajtra. Teším sa na to ,že spoznám takú kreatívnu osobu.
KEJKA
13.11.10,12:41
priznávam, že mňa zasa tvoj biznisplán nepresvedčil.
lea8910
14.11.10,09:11
KEJKA Nevadí, ja tu nie som od toho aby som sa niekomu prosila,alebo ho dookola o niečom presviedčala, myslím ,že podmienky na ktorých sme sa dohodli boli až príliš dobré za 11000 E 20% zhodnotenie p.a., vystavené s predexekučným titulom na moju osobu.
Takže nech sa páči môžeš kľudne ísť do Poštovej Banky za 2,5p.a., doporučujem prečítať si aj tam ďalšie zmluvné podmienky.
blavaciko,s týmito ľuďmi komunikujem aj mimo témy,keďže si ty môj zámer nevidel,tak neviem prečo tu reaguješ.
draco som rada ,že sú tu aj seriózny ľudia s ktorými sa dá dohodnúť na normálnych podmienkach, je vidno kto má seriózny prístup a kto iba špekuluje ...
KEJKA
14.11.10,11:57
zaujímavé, že draco je členom od 10.11. a má 2 príspevky a hned vie takto verejne oceniť tvoju kreativitu. Akoby hľadal práve tvoju ponuku, hm.
Mne to čosi napovedá.....
lea8910
14.11.10,12:42
Jasné tieto fóra sú iba pre ľudí,ktorí tu od rána do večera kysnú a iný nemajú právo reagovať? Je mi jedno od kedy tu je jednal so mnou seriózne,nechal si veci normálne vysvetliť.
rickman
14.11.10,14:16
Jasné tieto fóra sú iba pre ľudí,ktorí tu od rána do večera kysnú a iný nemajú právo reagovať? Je mi jedno od kedy tu je jednal so mnou seriózne,nechal si veci normálne vysvetliť.

Lea neber to takto. Na internete sa potuluje množstvo ľudí so zlými úmyslami. Kejka ťa chcela len upozorniť, aby si si dávala pozor.
KEJKA
14.11.10,15:40
ja som skôr chcela upozorniť, že si treba dať pozor na Leu - bez urážky. Nenapádam, nemusí konať so zlým úmyslom.....
lea8910
15.11.10,08:35
ďakujem rickman,ale vidíš, nechcela ma upozorniť, a toto je podľa mňa už porušenie pravidiel.
Investori sú ľudia,ktorú chcú pomáhať začínajúcim podnikateľom, to že ja som sem napísala,že sa nebránim aj iným formám,čiže som chcela dať šancu aj ľuďom,ktorý nemajú hotovosť ako 40 000Euro na účte, ako je napr. táto dotyčná. A ona sa o nič iné nesnažila ,len aby jej strana obchodných podmienok bola zaujímavá a ostané ju netrápi a myslí si o sebe ako keby spravila milodar,a potom ma tu ešte bude urážať a aj človeka ,ktorý jedná normálne,pretože jej to nevyšlo podľa jej predstáv.
culterone
15.11.10,10:35
lea, mysliet si, ze investori su ludia ktori chcu pomahat zacinajucim podnikatelom je velmi naivna predstava.. to len tak na okraj.