Rubrika
08.11.10,07:04
Dobrý deň. Zatepľujeme barak. Náš predseda SVB vybavuje s firmou, ktorá zatepľuje, kadejaké veci zo svojeho súkromného mobilu. Je možné preplatiť tieto hovory z účtu SVB na základe výpisu hovorov?
sito
08.11.10,06:26
Predsa je zmluva o SVB, predseda dostáva nejakú odmenu, ak to nie je v nej uvedené je treba sa dohodnúť.

Prečo nie! Však to robí pre dom, vás všetkých. Najlepšie bude, keď sa všetko skonči okolo zateplovania. Dať to odsúhlasiť zhromaždeniu.

Je to vždy na dohode. Je pravdou, že okolo zateplenia je viac starostí ako pri bežnom spravovaní domu.
verkaz
08.11.10,07:05
Najlepšie by bolo, keby si spoločenstvo zabezpečilo svoj telefón. Sú rôzne výhodné akcie. Predseda nevolá len vtedy, keď sa niečo robí ale určite telefonicky zabezpečuje veľa vecí. Aby nemusel stále predkladať výpisy, tak toto je oveľa výhodnejšie. Mám s tým osobnú skúsenosť, mala som vysoké účty a každý mesiac som žiadala o výpisy. A aj tak bolo podozrievanie a zbytočné reči, že mi preplácajú telefón. Teraz je pokoj. Kto má záujem môže si v telefóne vyhľadať hovory.