smajlik
23.11.05,08:24
Mozete mi prosim poskytnut info, aky bezplatny program z internetu by som si mohla stiahnut, aby som nemusela rucne pisat v JU penazny dennik?
Dakujem:)
Manual
23.11.05,07:29
Mozete mi prosim poskytnut info, aky bezplatny program z internetu by som si mohla stiahnut, aby som nemusela rucne pisat v JU penazny dennik?
Dakujem:)
Jednoduchý, prepracovaný ponúka zdarma fi Kros na www.kros.sk, je to Alfa štart a dá sa v ňom prakticky všetko robiť. Pozri si a rozhodni sa.
Pekný deň želám...:):):)
Jozef I
23.11.05,07:30
Pozri si demo verziu programu Alfa od firmy KROS, ale je tam obmedzenie počtu záznamov. Inak ak ti ide iba o denník, tak si ho sprav v exeli a máš to vyriešené.
smajlik
23.11.05,09:31
Dakujem moc, skusim program Alfa, tak bezim surfovaat!!:-)
janka303
23.11.05,11:05
Ahoj prikladam Ti vzor peňažného denníka v Exeli, knihu pohladavok, knihu zaväzkov a pokladničnú knihu.
Janka
smajlik
23.11.05,11:18
Janka, dakujem.
Prajem Ti nadherny den.
:-)
rpi
25.03.11,09:55
Ahojte, viem, že už táto téma je hodne po dobe "záruky" :) ale chcem sa opýtať, či ten vzor peňažného denníka a knihy záväzkov a pohľadávok je použiteľný aj teraz?

Ďakujem
veronikasad
25.03.11,09:59
Ahojte, viem, že už táto téma je hodne po dobe "záruky" :) ale chcem sa opýtať, či ten vzor peňažného denníka a knihy záväzkov a pohľadávok je použiteľný aj teraz?

Ďakujem
ako ho chceš použiť pre "klasického" živnostníka, stiahni si radšej demoverziu z krosu ...
rpi
25.03.11,10:03
Ďakujem za odpoveď...chcem ho použiť pre seba. Kros poznám a viem, že po zadaní asi 3000 eur do peňažného denníka sa pravdepodobne zablokuje a je potrebné kúpiť ostrú verziu. Ide mi o to, že si nie som istý, či chcem ďalej podnikať a či sa mi vtedy oplatí ten program zakúpiť... Preto sa rozhoduje, či to nespravím takto "krokolomne"... :)
veronikasad
25.03.11,10:08
Ďakujem za odpoveď...chcem ho použiť pre seba. Kros poznám a viem, že po zadaní asi 3000 eur do peňažného denníka sa pravdepodobne zablokuje a je potrebné kúpiť ostrú verziu. Ide mi o to, že si nie som istý, či chcem ďalej podnikať a či sa mi vtedy oplatí ten program zakúpiť... Preto sa rozhoduje, či to nespravím takto "krokolomne"... :)
Ten Peňažný denník nie je pre klasického živnostníka. Je tam nejaké účtovanie grantov, zrejme pre nejaké občianske združenie - nemám s tým skúsenosti. Skús na porade hľadať iný vzor.

Vyskúšaj demoverie JU v iných účtovných SW - možno tam tieto obmedzenia ako v ALFE nie sú.
Mija33
23.02.12,06:31
Dobrý, bola by som vďačná keby niekto navrhol na tento rok 2012 praktický Peňažný denník v exeli. Nájde sa niekto šikovný? Dakujem