darinka6
08.11.10,13:49
ahojte
potrebovala by som poradit..
minuly tyzden mi dosiel protinavrh mojho navrhu:ze cez letne prazdniny v parny rok chce otec dieta mat prve dva julove a posledne dva augustove tyzdne v neparny posledne dva julove a prve dva augustove a to sa mi zda strasne vela na to ze syn ma bude mat vo februari 3 roky.jeho otec meni stale zamestnanie a ked sa maly po vikende vrati domov tak ma chaos,lebo hovori ze byva u otca a u mna je len navsteve,potom za cez tie dva tyzdne je zasa uz vsetko v poriadku..otec mu za tu dobu co je maly u mna nezavola,ani nedojde pozriet

a nahodou,kolko asi tak priblizne vyzivne na dva a pol rocne dieta je

dakujem za kazdu radu
ivka70
08.11.10,13:03
Podla mna mesiac cez letne prazdniny nie je vela. Ani na 3 rocne dieta, ak otca pozna a vyrastalo s nim. Najma ak je to rozdelene na 2x2tyzdne).
To, ze ma dieta chaos po navrate od otca sposobujete len vy ako rodicia - zacali ste rozvodom a pokracujete komunikaciou.
Dieta nemoze za to, ze jeho rodicia sa rozviedli, obaja by ste mali mat sancu mat ho rad/a rovnako.
Ak chces, aby otec dietata volal, ci chodil za nim mimo urceny cas, preco mu to nepovies? To by ti neprekazalo, keby prisiel kazdy druhy den?
Ste dospeli, dohodnite sa.
Dieta ma dost starosti vyrovnat sa s tym aj bez vas :).
darinka6
08.11.10,13:10
on nema zaujem byt s malym..toto vsetko iniciuju jeho rodicia..on sa s malym nevie zahrat,postarat sa onho nic
ivka70
08.11.10,13:23
on nema zaujem byt s malym..toto vsetko iniciuju jeho rodicia..on sa s malym nevie zahrat,postarat sa onho nic

Napriek tomu by nemal s nim strati kontakt.
Dieta potrebuje aj muzsky vzor (najma chlapec).
A mozes byt spokojna, ze ex-svokrovci ho v tom podporuju a pomahaju mu.