Rudolf Jurík
08.11.10,19:58
Prosím vás o radu ako mám pokračovat vo veci 60,00 EUR faktúr a akým spôsobom podat trestné oznámenie na stahujme.sk.Zaregistroval som sa nevedomky niekedy v Júni ale nič som nestahoval lebo písali o nich v Novom čase aby si ludia dávali na ich podvody pozor.Koncom Novembra mi poslala Online Investment Group Ltd faktúru na 60,00 EUR zo Seyschellov,stránku stahujme.sk som ani raz nenavštívil.Tak som im na kontakt odpísal mailom že ruším okamžite registráciu,odpísali mi že to nie je možné a poslali mi upomienku na 68,00 EUR.Pozeral som v TV Lampáren kde pani právnička doporučila podvedeným ludom neplatit nič lebo je to všetko podvod.Prišla mi aj tretia upomienka aK nezaplatím súd ma vyjde 301,50 EUR.Tá adresa na Seyschelloch je iba virtuálna a spoločnost čo chce vymáhat peniaze od nás za nič je prepojená s nimi a vznikla vraj v tomto roku 2010,vopred dakujem za odpoved
misoft
09.11.10,10:54
Všetko o tomto probléme a celá diskusia je tu: http://www.porada.sk/t123235-p55-problem-s-web-strankou-basne-portal.html
rickman
09.11.10,16:17
Takýchto tém nie je nikdy dosť.

Tu nie sme v US, že stačí vyplniť do formulára meno a zmluva je podpísaná. Tu sme v EU, kedy aj ja môžem vyplniť formulár s tvojimi údajmi... Ak by im ľudia neplatili, tak by nemali silu na nič. Nie to ešte niečo vymáhať.
Rudolf Jurík
10.11.10,14:30
Dakujem za odpoved
czikora
23.02.11,11:14
Dobrý den prajem p.RUDOLF JURíK!
Mohla by som dostať informácie ohľadom:tej faktúry čo ste obdržali???
Ja totiž som dostala taký istý mail aby som zaplatila 60 e.
Ostala som zarazená,neviem o čo ide!Náhodou som vás našla,že ste mal taký istá problém!
Mohol by ste mi poradiť?
Vopred Vám dakujem!
S pozdravom:Czikorová
Fero11
23.02.11,12:11
Tu diskusii co sem dal misoft som trocha sledoval, ale 1550 prispevkov je uz hadam privela.
Samozrejme ze nic neplat, su to uplne bludy ..... tu fakturu si dostal mailom, alebo postou ? Ak mailom, tak im napis, ze uz si zaplatil a posles im nejaku vygenerovanu fakturu s ich cislom uctu (sak aby bola sranda) a ak si to dostal postou, tak im napis, ze si sa tam nikdy neregistroval, ze niekto iny zneuzil tvoje meno
Rudolf Jurík
23.02.11,14:35
Milá pani nič si z toho netreba robit podla mna pár ludí sa zlaklo a zaplatilo tým podvodníkom ale za nič,len za registráciu a za šancu vyhrat LCD.Ja si z tejto situácie už nerobím tažkú hlavu a v živote nebudem platit za niečo čo som si neobjednal normálnou alebo férovou službou.S pozdravom Rudolf
czikora
24.02.11,07:28
Tu diskusii co sem dal misoft som trocha sledoval, ale 1550 prispevkov je uz hadam privela.
Samozrejme ze nic neplat, su to uplne bludy ..... tu fakturu si dostal mailom, alebo postou ? Ak mailom, tak im napis, ze uz si zaplatil a posles im nejaku vygenerovanu fakturu s ich cislom uctu (sak aby bola sranda) a ak si to dostal postou, tak im napis, ze si sa tam nikdy neregistroval, ze niekto iny zneuzil tvoje meno
Dobrý den prajem!!!!!
Dakujem za odpovede...veľmi som sa zľakla-totiž ani neviem o čo vlastne ide!
Faktúru som dostala mail-om,ale mi asi pošlú aj poštou!
Tak že to mám ignorovať?-bojím sa:že sa budú vyhrážať súdom! :(
Dakujem Vám!
S pozdravom:Czikorová
Fero11
24.02.11,12:27
Tazko povedat, predpokladam, ze pri registracii boli zadane prave udaje ako je meno adresa atd ... dolezite je aj to co mali v VOP a zrejme tam mali nejaky poplatok za registraciu, to neviem.
Ja osobne by som nic neplatil, ako som pisal, nic som nekupil, nic som nepodpisal, nic nezaplatim !!!
A to ze pri registracii boli zadane moje udaje, tak by som argumentoval tym, ze boli zneuzite tretou osobou
dovi dopo
.
.
.
Nechapem ake su to SVINE ty ludia, ktory vytvaraju taketo firmy, ze jednoducho chcu zarobit z nicoho, strasni to musia byt spekulanti.
juke
27.02.11,13:58
Vykašli sa na to! Oni pošlú tisíce takýchto "faktúr" a ak len nejaký počet ľudí sa vystraší a zaplatí im to , majú pekný zisk. Nedokážu ti nič !!!
livlullaby
31.03.11,11:20
...registrovala som sa na jednej stránke a Online Investment Group Ltd chce odo mňa poplatok 70 eur...ak odstúpim v prvom roku, tak ešte 60 eur pokuta...bojim sa, lebo je to už 9 dní a už je suma 130 euro...písala som im list, že ich služby nehcem využívať a že ich prosím o mazanie mojich osobných údajov...píšu mi každý 2 deň...bojím sa...zažil už niekto také niečo?kedy sa to končí??...a hlavne ako?? :mee:
newmi
31.03.11,11:25