willma
09.11.10,19:04
Viem, že sa to tu už spomínalo zobrazovanie zákonov a možno sa tu aj niečo upravovalo, ale nemyslím že toto je to pravé orechové:o(Podľa § 17 zákona 171/1993) ja nechcem telefonovať zákonu cez SKYPE ja chcem priamy link na zákon:mee::mee::mee:
Mária27
09.11.10,18:17
Otvorila som si aj ten zákon o Policajnom zbore a prečítala § 17, ale skutočne neviem, čo sa pýtaš. Môžeš to vysvetliť: aký link na aký zákon chceš?
willma
09.11.10,18:21
Majka mne sa ten zákon ukázal ako telefónne číslo na SKYPE a navrch po kliknutí naň mi ponúkol vytočiť číslo. Viem, že keď by som ten zákon vyhľadala v zbierke alebo na jaspi webe tak ho nájdem normálne, ale tu sa preberalo, že čísla zákonov zhodné s niektorými číslami v účtovníctve sa vymodria len ako účtovnícke trojčíslie a nie ako platný link na predmetný zákon a teraz sa to objaví ako ponuka telefonovania cez SKYPE.
Richard
09.11.10,20:00
willma to ti robí skype, nie Porada. Malo by to ísť nejak zrušiť v skype nastaveniach - možno. Alebo to máš nejaký plugin do prehliadača. Žiaľ nepoužívam nič také a preto neviem presne poradiť.

Porada mení len trojciferné čísla totožné s číslom nejakého účtu a zobrazuje jeho názov, čo je pomôcka pre účtovníkov.
willma
09.11.10,21:41
Vyzerá to tak, že máš pravdu, momentálne som na PC bez nainštalovaného SKYPE a je to v poriadku.
veronikasad
09.11.10,22:24
willma to ti robí skype, nie Porada. Malo by to ísť nejak zrušiť v skype nastaveniach - možno. Alebo to máš nejaký plugin do prehliadača. Žiaľ nepoužívam nič také a preto neviem presne poradiť.

Porada mení len trojciferné čísla totožné s číslom nejakého účtu a zobrazuje jeho názov, čo je pomôcka pre účtovníkov.
Richard, nemám skype - zobrazuje sa mi to rovnako. Zaujímavé, že chvílu je to ako číslo zákona (bez vlajočky a tlf.čísla) a potom sa to zmení.