elkibo
09.11.10,21:32
Zdravim!
Chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti, alebo ako postupovat dalej v pripade ked mi zo strany obecneho uradu bola zamietnuta ziadost o otvorenie novej prevadzky na predaj zahradneho nabytku, stiepaneho dreva, drevennych brikiet a okrasneho kamena.
Pozemok som kupil na tento ucel, nakolko sa nachadza podla uzemneho planu v Zone pre priemyselne vyuzitie a individualnu bytovu vystavbu. Mimochodom stal 20 000€.
Po podani ziadosti mi bola ziadost zamietnuta, s tym ze obecne zastupitelstvo, poslanci sa rozhodli, ze tam bude iba IBV aj ked je to stale Uzemie pre priemyselne vyuzitie a IBV .Rozhodnutie im trvalo cca35 dní. V obci sa nachadza niekolko precedensov ako su napr. stolarska d ielna, vykup paliet... a to vsetko v susedstve RD. Moja prevadzka sa mala nachadzat v nezastavanej casti uzemia obce, momentalne je to dokonca extravilan obce.
Momentalne je sezona stiepaneho dreva a mne kazdym dnom utekaju zisky z predaja. Poradte mi prosim Vas ako mam dalej postupovat. Som z toho zufali...:(
Mária27
10.11.10,18:54
Pokiaľ platí súčasný územný plán, nemôžu projekt posudzovať podľa budúcich zámerov - veď tie sa ani nemusia realizovať. Prídu noví poslanci a je to. Tak sa odvolaj a ponaťahuj čas.