annnie
09.11.10,22:52
Dala som si inzerat na predaj auta na kt. sa mi ozvali z Anglicka a chcu mi previest peniaze prostrednictvom PAYPAL. Je to bezbepecne? Ako si to zriadim? Je to za nejaky poplatok?
Ucet mam vo VUB start konto. Dakujem za rady
Chobot
10.11.10,08:24
Dala som si inzerat na predaj auta na kt. sa mi ozvali z Anglicka a chcu mi previest peniaze prostrednictvom PAYPAL. Je to bezbepecne? Ako si to zriadim? Je to za nejaky poplatok?
Ucet mam vo VUB start konto. Dakujem za rady

Paypal je bezpečný. Ja účet používam už nejaký ten čas, zatiaľ som z neho len platil. Ale dá sa aj prijať platba (ba vlastne raz mi vrátili jednu platbu za nedodaný tovar). Z neho si potom môžeš previesť peniaze na svoj účet vo VUB. Pokiaľ u účtu PAypal len platíš, tak je bezplatný. AK ho používaš na príjem peňazí, tak myslím, že nejaký poplatok tam je.

Alebo tým inglišmenom oznám číslo tvojho účtu vo VUB vo forme IBAN a nech ti tam priamo realizujú platbu.
annnie
10.11.10,08:30
oznamila som im IBAN
nieje tam moznost ze ked preberu auto ze nejak stiahnu peniaze z mojho uctu ked tam uz budu?
profesional
12.11.10,08:12
Pri tak velkych platbach ako je platba za auto sa mi to zda podozrive.
Staci ak PayPal zisti ze peniaze na ich PayPal ucte pochadzaju zo zneuzitych platobnych kariet alebo cokolvek a ty o ne prides.
Flinstone
12.11.10,08:58
oznamila som im IBAN
nieje tam moznost ze ked preberu auto ze nejak stiahnu peniaze z mojho uctu ked tam uz budu?
ak ti prídu peniaze na účet, IBAN im určite nestačí na to aby si stiahli peniaze z tvojho účtu.
elenkanjelik
27.03.11,15:31
Dala som si inzerat na predaj auta na kt. sa mi ozvali z Anglicka a chcu mi previest peniaze prostrednictvom PAYPAL. Je to bezbepecne? Ako si to zriadim? Je to za nejaky poplatok?
Ucet mam vo VUB start konto. Dakujem za rady
zdravim,

chcem sa opytat, ako ten predaj dopadol. Mame podobny problem. Tiez sa nam ozvalo niekolko "medzinarodnych" kupcov na auto - nevieme, co si mame o tom mysliet. Tiez chcu platit cez Paypal.
Prosim poradte nam
annnie
27.03.11,17:20
dobry den, su to vsetko podvodnici, budu od vas pozadovat zalohu pre prepravcu a nikdy viac sa vam neozvu, takze maily vymazat nereagovat, bolo to aj v spravach na markize