Iva1
10.11.10,11:29
Prosím Vás o upresnenie.
Pri dlhodobom nájme vozidla postupujem podla par. 15. Odberateľ je umelec (duševná tvorivá činnosť) z toho mi vyplýva, že je zdaniteľná osoba a budem postupovať podľa par. 15/1 - miestom dodania je miesto, kde má príjemca sídlo. Fakturujem bez DPH a dávam do súhrnného výkazu. Ale čo mám robiť, keď nie je registrovaný pre DPH?
IvoM
10.11.10,14:17
Musí sa registrovať podľa §7a.