markus80
10.11.10,18:56
ahojte potreboval by som pomoct:

Nema niekto relevantne skusenosti s nejakou ceskou literaturou co sa tyka sifrovania dokumentov?? Popripade nejake linky kde by som mohol danu literauru stiahnut

Alebo nevie niekto o mieste kde by som sa docital o vysledkoch "hrubej sily" a sifrovacich algoritmov?
buchač
11.11.10,16:49
ahojte potreboval by som pomoct:

Nema niekto relevantne skusenosti s nejakou ceskou literaturou co sa tyka sifrovania dokumentov?? Popripade nejake linky kde by som mohol danu literauru stiahnut

Alebo nevie niekto o mieste kde by som sa docital o vysledkoch "hrubej sily" a sifrovacich algoritmov?

Fakt nepochopím ....:eek:

Veď poniektorí si mýlia PORADU s rôznymi vyhľadávačmi ....:confused::confused::confused:

Veď zadám ....do Google ...a ajhľa zázrak ...a ako rýchlo :rolleyes:...

kniha o sifrovania dokumentov
Približný počet výsledkov: 10 100 (0,24 sekúnd)
http://www.google.sk/search?hl=sk&safe=off&client=opera&hs=eGH&rls=sk&q=kniha+o+sifrovani+dokumentov&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

hrubej sily a sifrovacich algoritmov...
Približný počet výsledkov: 23 100 (0,50 sekúnd)
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=hrubej+sily+a+sifrovacich+algoritmov&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
expeeert
11.11.10,17:07
mimotemy ešte chvíľu a porada predbehne google :D
buchač
11.11.10,17:46
mimotemy ešte chvíľu a porada predbehne google :D

...ozaj ...a nemáš za čo ...

Keď už reaguješ , tak aspoň k téme ...

Slušnosť asi v blízkosti zlatej žily ostala ..:confused:
expeeert
11.11.10,18:40
...ozaj ...a nemáš za čo ...

Keď už reaguješ , tak aspoň k téme ...

Slušnosť asi v blízkosti zlatej žily ostala ..:confused:

???
markus80
12.11.10,06:37
ooooooooo...pani mudrlanti....kedze sme v sekcii "skusenosti" tak by som ocakaval, ze sa ozve niekto kto ma relevantne skusenosti s mojou problematikou a nie ten, kto chce ponahanat pocet svojich prispevkov....obaja patrite do kategorie "kvazi-poradakov" hrate sa na neviem co a pritom neviete nic....ak by moja otazka fora bola od veci tak MOD tohto fora by ju dal do archivu....
markus80
12.11.10,06:39
este som zabudol, sorry za SPAM....

ja nehladam dake smiesne clanky na googli, ale CZ knihy...takze p. buchac, ocividne nechape tomu co si precita
marjankaj
12.11.10,09:25
ahojte potreboval by som pomoct:

Nema niekto relevantne skusenosti s nejakou ceskou literaturou co sa tyka sifrovania dokumentov?? Popripade nejake linky kde by som mohol danu literauru stiahnut

Alebo nevie niekto o mieste kde by som sa docital o vysledkoch "hrubej sily" a sifrovacich algoritmov?


este som zabudol, sorry za SPAM....

ja nehladam dake smiesne clanky na googli, ale CZ knihy...takze p. buchac, ocividne nechape tomu co si precita


Nejakú českú literatúru by si si mohol stiahnuť na nejakej stránke.:eek:
Ak zadáš nejaké informácie, tak nečakaj, že ti to kuriér prinesie rovno k dverám. :rolleyes:
Možno dáku smiešnu knihu.:cool:
buchač
12.11.10,12:02
...že nejakému ....že , markus80
marjankaj
12.11.10,19:21
No keď tú otázku "nejako" zašifroval, tak nech sa nediví.