ajkariky
10.11.10,19:45
prosím o radu chcem kupiť vnukovi PC na hry ale nie nový už jednu PC zostavu má ale že vraj mu sekajú hry moc tým parametrom nerozumiem ktoré sú pri PC-čkách uvádzané, alebo mi prosím posunte link aký by som mala kupiť,ďakujem pekne
Andy Kralik
10.11.10,19:08
Nech kúpite akýkoľvek počítač, vždy sa nájdu hry ktoré mu budú sekať :)Závisí od toho čo chce hrať a aké má požiadavky. Ak už má počítač, asi by som ho radšej poslal v zime lyžovať, alebo čítať nejakú knihu a keď mu budú sekať hry tak by som mu poradil (keď ich už hrá) aby ich hral v menšom rozlíšení. :) (mimotemy obavam sa že by mu asi najlepšie vyhovoval počítač s výpočtovou kapacitou "centrály NASA")

Ad. Napíšte aký má počítač - aby sme mali predstavu aký má výkon. Ale to je dnešná mládež. Kedysi sme mali počítače na ktoré sa 10 minút z pásky nahrávala hra.. a keď nás to prestalo baviť išli sme sa radšej hrať von. Teraz im hra "seká"......
ajkariky
10.11.10,19:15
ďakujem za radu moc nepomohla zajtra napíšem aký má PC lebo so mnou nebýva apropo hrá aktívne futbal a reprezentuje školu v ping-pongu tak že tak.
Andy Kralik
10.11.10,19:26
myslem som si že moc nepomôže, ale nedalo mi to :) V každom prípade som chcel povedat tolko, ze treba rátať s tým že nech má človek čokoľvek skôr či neskôr ( a často veľmi skoro) príde na niečo na čo mu to stačiť nebude.

iná otázka a asi najpodstatnejšia - keď už budete počítač kupovať, akú sumu ste rozhodnutí do počítača investovať?
mpca
10.11.10,19:27
no tak ho podporte v tom,, taká raketa stojí možno viac ako hra,,, ale možno vydrží dlhšie ;)
ajkariky
10.11.10,20:00
mpca asi máš pravdu, ale krpatý chodí hrať tie jeho hry na môj PC a píli mi tu uši že aj on by taký chcel
220870
10.11.10,20:28
Myslím že s týmto vám najlepšie poradia v predajniach s výpočtovou technikou.Moc záleží od toho koľko ste do toho ochotná investovať.Tento môj PC na ktorom píšem má 2 roky a zatiaľ zvládol všetky hry ktoré si môj synáčik priniesol.Stál ma spolu s obrazovkou 1100€ .Bajočkom pod 700-800 € dobrý počítač nekúpite.