jarkoslav
11.11.10,16:42
Pekný deň. Poradte prosim. V mojom NB sa už tretí krát objavila chyba ,keď operačný system niekedy naskočil a niekedy nie.Tri krát som túto chybu reklamoval,lebo NB nemôžem použivať aj hodinu, kým si to on nerozmysli.V servise raz menili monitor a dva krát operačný system.Ked som chcel po treťom raze podľa reklamačného poriadku odstúpiť od zmluvy a vrátiť peniaze ,obchod povedal, že na preinštalovaný software sa nevzťahuje reklamácia ,teda nie je tretia chyba,ale len jedna, ked menili monitor. Podotýkam,že ani po druhej preinštalácii sa problém neodstránil. Mám v takomto prípade nárok na vrátenie peňazí podľa reklamačného poriadku? Ďakujem
Xpuk
11.11.10,15:58
podla mna mas na to narok.. ;) reklamujes vyrobok... je to chyba ktora sa opakuje..tak nech ti nepreinstaluju soft, to je ako keby si vymenili suciastku ktora sa pokazi ... to je to iste menia soft. a ked nefunguje tak peniaze..natahujes sa nimi uz asi dost dlho zaplatil si nie si spokojny s nimi .. ;)
jarkoslav
11.11.10,16:19
Ano,pomaly uz 25 dni sa s nimi natahujem.ked som im dal pisomne že odstupujem od zmluvy a žiadam vratenie penazi,drzo sa predavač ohradil že oni ho daju 4 krat do servisu aj ked podpisali protokol že odstupujem od zmluvy,ked som ziadal peniaze tak mi povedali že notebook je uz opraveny a že na mna čaka a že čo s nim oni teraz.lenže ja som vyslovene napisal a oni to podpisali že odstupujem od zmluvy.je to chaos,už som volal aj SOI ale ta v moj prospech neurobi nič,len začne s nimi konanie pre porušenie mojich prav