Xpuk
11.11.10,17:00
cavte ..
akurat som sa vratil z jedneho obchodného centra kde sa mi zapacila nova zabavna fotosluzba, ktoru som nevidel nikde inde v nasom meste, na podobny spôsob ako tie americke fotokabinky.
Obchodne centra su uz prepchate rôznymi automatmi a obchodmi ale s takymto druhom automatu som sa este nestretol, a podla toho co som videl sa to ludom co sa tam fotili fest pacilo.

V prispevku pred tym som riesil dilemu ze do coho investovat...ale uz mam riesenie..myslite ze je to dobry napad pre restauraciu , bar alebo obchodak?
Trochu som hladal na nete a nasiel som nejake info http://www.fotolook.sk/index.php/sk/produkty/foto-fun-strips nemate s tym nejake skusenosti?
Pozeram ze maju este v ponuke aj prenosne zariadenie na firemky a svadby , s cim som sa tiez este nestretol.

dik vopred za radu.
Xpuk
profesional
12.11.10,09:45
No, ak dohodnes najom na umiestnenie zariadenia za dobrych podmienok tak preco nie.
matus-x1
13.11.10,12:12
Je veľa dobrých nápadov na podnikanie a veľa snílkov ale málo ľudí, ktorý majú vôľu dotiahnuť to až do finále.

Vôľu asi máš, tak hor sa do toho. :)
Freeride
23.11.10,15:49
Diki ti xpuk,

som myslel, že také na Slovensku nikdy nebude. Možno je to aj pre ostatných dobrá šanca sa chytiť, predsa nie v každom meste je niečo podobné.
adam
23.11.10,15:57
Zisťoval si už aj cenu?
Xpuk
24.11.10,12:14
Cavte, zaujimal som sa o to troska a firma mi poslala mail ohladom fotokabinky o ktoru som mal zaujem...
Vyzera to ze celkom dobre, mne osobne sa to celkom paci su tam sice vyssie vstupne naklady , ale pri com niesu ?? ;)

davam tu text ohladom ceny zariadenia ktore mi poslala firma.

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za prejavený záujem o fotokabínku Foto Fun Strips.
Foto Fun Strip (FFS) je zariadenie ktoré je určené na prevádzkovanie v obchodných centrách, ZOO, reštauráciách, zábavných parkoch a pod. Cena tohto zariadenia sa pohybuje nasledovne :
Cena FFS s prepravou do Bratislavy je 13,300 USD (bez DPH a CLO ktoré sú na úrovni 19% a 3% + manipulačné poplatky colnice)
Odporúčané doplnky k zariadeniu:
1ks Tlačiareň k5400 = cca 170USD
1ks Mincovník = cca 170USD
Preprava v rámci SR = 100-300Eur
Ďalej je potrebne zakúpiť fotopapier ktorý sa predáva po škatuliach po 900ks. Keďže mediálne karty sú predprogramované na 900ks papiera je tiež potrebné zakupovať papier v týchto objemoch. Ďalšou položkou ktorú je potrebné zakúpiť sú tonery do tlačiarní. Do tlačiarne sa kupujú štyri farby (žltá, modrá , purpurová a čierna).
Cena papiera= 1.30 Eur / ks
Cena za farby Ž/M/P = 6.50Eur / ks
Cena za farbu čiernu XL = 7.50Eur/ ks
Všetky cenu uvádzané v USD ak nie je uvedené inak. Konečná suma sa odvíja od aktuálneho denného kurzu ku dňu platby.
Pri štandardnom umiestnení zariadenia je rentabilita FOTO FUN STRIPS 18 -24 mesiacov. Dôležitým faktorom je váš nájom v Obchodnom centre ktorý si každý nájomník dojednáva osobne. Pri niektorých centrách vieme poskytnúť už predjednané ceny. Naša firma Vám vie poskytnúť praktické rady ktoré vám pomôžu pri výbere vhodného umiestnenia (Obchodné centrá, aquaparky, zábavné parky, ZOO, reštaurácie, bary prípadne iné oddychové miesta s vysokou návštevnosťou) na prevádzkovanie vášho zariadenia. Umiestnenie zariadenia považujte za rozhodujúci faktor pre čo najvyššiu rentabilitu. FOTOLOOK, s.r.o. si kladie za prioritu pomoc zákazníkom pri vytváraní nových zárobkových príležitostí ako aj dlhodobú podporu pri prevádzkovaní našich zariadení.
Dodanie zariadenia je cca 5-6 týždňov od zloženia 50% zálohy keďže zariadenie sa vyrába zákazkovou formou v materskej firme v Spojených štátoch.
Ak by ste mali záujem o financovanie zariadenia cez leasingovú spoločnosť, tak naša firma spolupracuje s leasingovou spoločnosťou ČSOB. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte a my Vám zašleme bližšie informácie ohľadom leasingového financovania.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu a veríme že sa zaradíte medzi našim spokojných zákazníkov.



Ponukaju aj viacej produktov ale tento ma zaujal najviac...
Myslim si ze je to dobra prilezitost na trhu ako zacat s niecim podobnym.


cavte

Xpuk
Freeride
24.11.10,15:50
ano je to vyborny napad ako zacat, na zaciatok vsak treba dost velky kapital, az 15 000 USD co nie je mala ciastka. Mozno by sme tu na slovensku mali zacat vyrabat nieco podobne.
Xpuk
24.11.10,17:16
hej vyzera to tak ze to bude stat nieco okolo 15 000 USD spolu s Dph a Clom, ale výhodou je ze nemusis mat hotovost lebo ponukaju na to aj leasing.
S tou vyrobou na Slovensku som uz aj ja rozmyslal ale co som sa bavil s ludmi co take veci robia tak vyvoj samotneho zariadenia a software by stal cas a nemale peniaze takze na zaciatok mi najlepsie vychadza kupa a bezstarostne prevadzkovanie. Predsa je to velke zariadenie ktore si vyzaduje hardwarove a softwarove vybavenie o ktorom ja osobne moc neviem.

Tak z toho mi vyplýva osobne skor kupa zariadenia.