kosnacova
11.11.10,19:52
Chcem sa spýtať, či je platná dohoda o rozviazaní prac. pomeru, ak je na zmluve nesprávne uvedené číslo občianskeho preukazu a adresa trvalého bydliska, ale dohoda bola už podpísaná zamestnancom aj zamestnávateľom.
Paula
11.11.10,18:54
Mňa by zaujímalo, kde mali oči obe strany pri podpise daného dokumentu.
terezamaria
11.11.10,19:00
Chcem sa spýtať, či je platná dohoda o rozviazaní prac. pomeru, ak je na zmluve nesprávne uvedené číslo občianskeho preukazu a adresa trvalého bydliska, ale dohoda bola už podpísaná zamestnancom aj zamestnávateľom.

Tu ide skôr o skončenie pracovného pomeru dohodou, to je podstata tohoto aktu.
Pokiaľ je dátum narodenia, resp. rodné číslo zamestnanca v poriadku, je dohoda platná. Ráčte si dať ju opraviť v ostatných chybných náležitostiach alebo prerobiť úplne.
mgo
16.06.11,05:25
Dobrý deň prajem, viete mi poradiť? Vo firme, kde pracujem mám generálnu plnú moc.Môžem si vlastnú dohodu o rozviazaní pracovného pomeru podpísať v mene zamestnávateľa, bez nároku
na odstupné a bez žiadnych výhod. Majiteľ ,zároveň konateľ je dlhodobo neprítomný, firma nepracuje, nedostávam výplaty... Ďakujem Vám
mgo
16.06.11,05:26
môžem si vlastnú dohodu... vynechala som otáznik ??????
terezamaria
16.06.11,05:32
Dobrý deň prajem, viete mi poradiť? Vo firme, kde pracujem mám generálnu plnú moc.Môžem si vlastnú dohodu o rozviazaní pracovného pomeru podpísať v mene zamestnávateľa, bez nároku
na odstupné a bez žiadnych výhod. Majiteľ ,zároveň konateľ je dlhodobo neprítomný, firma nepracuje, nedostávam výplaty... Ďakujem Vám

Môžeš, pokiaľ tam nemáš vyslovene napísané, že vo vlastnom prípade
generálna plná moc neplatí.
Vôbec firma nepracuje? Nepracuješ ani Ty? Dlhujú Ti výplaty, keď si ešte
robil/a/? Lebo nemusela by to byť Dohoda o skončení pracovného pomeru § 60 ZP, ale mohlo by to byť Okamžité skončenie pracovného pomeru § 69, ods.1, písm.b/ ZP, kde by si získal/a/ aj 2 mesačné odstupné.:)