NADEJKA
12.11.10,08:58
Dobrý deň ,
prosila by som o radu,do ktorej triedy a pod aké KP zaradiť vodoinštalačnú a elektrickú prípojku. Z našich unimobuniek sme si urobili kancelárie nie sú zabudované v zemi ale stoja na betonovom základe/kedykolvek premiestnitelné/ a z hlavnej budovy sme ťahali vodu a elektriku do týchto buniek / od prenajímatela pozemku/,celé to vyšlo pod 1 700 EUR.
Prosím o pomoc kam to zaradiť a ako to odpisovať.
Mne to vychádza na III.odpisovú skupinu samostatne,ale istotu nemám,preto prosím o radu.
Ďakujem a želám príjemný deň.
NADEJKA
12.11.10,08:56
Prosím pomožte mi niekto s týmto problémom,musím to dnes uzavrieť.
Ďakujem pekne.
NADEJKA
12.11.10,17:49
DObrý večer všetkým,
nikto mi nerozlúskne tento problém?Nutne to potrebujem.Ďakujem.
Adiks
14.11.10,19:35
Odpisujete to v 3.odpisovej skupine, lebo sa jedná o drobné stavby podľa par.139b stavebného zákona.
betka
24.11.10,19:35
Dobrý deň ,
prosila by som o radu,do ktorej triedy a pod aké KP zaradiť vodoinštalačnú a elektrickú prípojku. Z našich unimobuniek sme si urobili kancelárie nie sú zabudované v zemi ale stoja na betonovom základe/kedykolvek premiestnitelné/ a z hlavnej budovy sme ťahali vodu a elektriku do týchto buniek / od prenajímatela pozemku/,celé to vyšlo pod 1 700 EUR.
Prosím o pomoc kam to zaradiť a ako to odpisovať.
Mne to vychádza na III.odpisovú skupinu samostatne,ale istotu nemám,preto prosím o radu.
Ďakujem a želám príjemný deň.

Ako náhle je pripojenie na vodu a kanalizáciu unimobuniek, už nejde o samostatno-hnut. vec, už ide o stavbu. (ibaže by ste mali od stavebného úradu povolenie na dočasné užívanie stavby)

Stavebný zákon. a postupy par.34/1/e.