babicka1
13.11.10,22:35
chcela by som sa spýtat má niekto skúsenosti s nejakým mobilom kde sa dá pozerat televízia sú to dobré telefony?sú to telefony s dvoma sim kartami.....napr.CPT737B telefon
najag
14.11.10,07:25
Neviem, ci su dobre telefony, ale istotne viem, ze pozerat televiziu na mobilnom telefone, vyzaduje mat k dispozicii velmi dobry televizny signal, ci uz analogovy, alebo digitalny, aby sa dala pozerat televizia na nahradnu prutovu antenu v mobile, co v nasich podmienkach je skor ojedinele, ako pravidlo.Takze, kvalita obrazu bude velmi problematicka pre hladinu sumu, aj ked je velmi mala obrazovka. Otazku kvality zvuku uz ponechavam stranou.
Nandrolon
14.11.10,07:59
ja mám jeden taký čínsky, je to výzorovo presná kópia sony ericsonu SATIO a je tam TV.
Ak som v práci /menšie mesto/ tak by sa to pozerať v pohode dalo aj farebne aj so zvukom. Ak je zlý signál, nepustí to zvuk ale iba šum, ale hovorím v práci mi to ide farebne so zvukom. Ak som doma na dedine, nejde mi to...
Predpokladám že v každom aspoň strednom meste to pôjde v pohode...
najag
14.11.10,10:21
som doma na dedine, nejde mi to...
Predpokladám že v každom aspoň strednom meste to pôjde v pohode...

Televizny signal nie je zavisly od velkosti mesta, ale od clenitosti okoliteho terenu, mieste a nadmorskej vysky postaveneho vysielaca, jeho vykonu, vzdialenosti od vysielaca, prekazok v ceste signalu, ktore depolarizuju signal, poveternostnych podmienok.....velke problemy boli s analogovym signalom a este vacsie s digitalnym, kedy je vo vacsine pripadov pri prijme, dolezita vykonna smerova antena, najlepsie s vyhladom na vysielac. Takze prijem je vacsinou skor problematicky, ako neproblematicky.....najma na nahradne anteny, ako je antena prutova.Aj ked vzdy moze existovat niekde miesto a miestecko, kde je signal dobry, len ci je ato aj miesto, na pozeranie TV.....:D
Taserda
14.11.10,12:00
ja mám jeden taký čínsky, je to výzorovo presná kópia sony ericsonu SATIO a je tam TV.
Ak som v práci /menšie mesto/ tak by sa to pozerať v pohode dalo aj farebne aj so zvukom. Ak je zlý signál, nepustí to zvuk ale iba šum, ale hovorím v práci mi to ide farebne so zvukom. Ak som doma na dedine, nejde mi to...
Predpokladám že v každom aspoň strednom meste to pôjde v pohode...
Stálo to za to ho kúpiť?Kvalita+cena?
babicka1
14.11.10,13:20
dakujem za informácie
Nandrolon
15.11.10,04:37
Televizny signal nie je zavisly od velkosti mesta, ale od clenitosti okoliteho terenu, mieste a nadmorskej vysky postaveneho vysielaca, jeho vykonu, vzdialenosti od vysielaca, prekazok v ceste signalu, ktore depolarizuju signal, poveternostnych podmienok.....velke problemy boli s analogovym signalom a este vacsie s digitalnym, kedy je vo vacsine pripadov pri prijme, dolezita vykonna smerova antena, najlepsie s vyhladom na vysielac. Takze prijem je vacsinou skor problematicky, ako neproblematicky.....najma na nahradne anteny, ako je antena prutova.Aj ked vzdy moze existovat niekde miesto a miestecko, kde je signal dobry, len ci je ato aj miesto, na pozeranie TV.....:D

ja veľmi dobre viem od čoho je závislá kvalita TV signálu, ale napísal som to polopaticky, aby tomu každý rozumel a chcel som len vyjadriť názor, že niekde na dedine v zapadákove sa ten TV nebude dať pozerať, nakoľko je tam slabý signál už iba z princípu retransmisie toho signálu a vo väčšom meste je vúčšinou signál dobrý, lebo tam žije predsa len viac ľudí ako na dedine a je teda všeobecná nutnosť, aby tam bol dobrý signál...

ps: Taserda - kúpiť ho stálo za to, lebo vyšiel tak málo že za tú cenu by som tu nebol kúpil žiadny iný NOVý telefón a tento má všetko... /java, WIFI, TV, foťák.../ a hlavne 3,2 palcový veľký displej dotykový...

- aby som to upresnil, treba podotknúť že telefón prijíma iba analógový signál !! takže budúcnosť to nemá...

ja ale s telefónom zásadne iba telefonujem - nič viac a preto mi stačí hocičo najlacnejšie...