marosko02
14.11.10,07:15
Zdravim,práve sa čerstvo rozvádzam a bojím sa o svoje dieťatko(2,5 rokov),že sa ocitne medzi krimino-génnou rodinou,ide oto ,že počas manželstva som bol vydierany manželkou napriklad o peniaze a podobne veci za sex,častokrat ma okradala,keď som jej nechcel dať peniaze, davala ich aj svojmu bratovi (byvali prevadzač),ktory ňou manipuluje cely čas,manželka sa lieči na depresie a častokrat zanedbala dcerku ,už len jej doktorka nam neodporučala mať spoločne dieťa,po narodeni moja matka musela podpisať reverz na svoju osobu,aby zobrala vtedy 2 tyždne staru dcerku z nemocnice lebo ona nejavila zaujem,to tvrdila aj pani sestrička.Dcerka mala aj ťažku nehodu,ženina matka si robila kavu a mala sa obliala vriacou vodou,matka odmietla ostať s dcerkou v nemocnici,ostala s nou stara matka,pritom nemala problem ju navštevovať každy ďeň,predtym tehotnu ju hospitalizovali na psychijatrii pre depresivne stavy a spolubyvaajuca jej našla na izbe žiletku,doktorka jej znižila lieky koli dieťatku,aby nepotratila,tajne fajčila,berie tabletky na spanie spi v noci aj cez deň,zanedbava aj domace povinnosti aj koli svojmu bratovi,ktory je preňu viac ako ja,nabral som požičky,a keď mi už dochadzali peniažky,vyhodili ma z rodiny a prinutil brat podať žiadosť o rozvod manželku okamžite,chce zomňa teraz spraviť choreho človeka,aby aj naďalej ma mohol vydierať dcerkou na vyživne 150Eur mesačne (plat mam cca 530eur a vydavky 275eur) a každy neparny tyždeň budem vidieť dcerku,toto vybavil on u svojho pravnika,manželka ma odmieta možno zo strachu,napadol fyzicky aj mojho otca a mňa,odmietla manželsku poradňu,prosim poraďte je to HOROR!!!
hubatá
14.11.10,06:55
Toto všetko napíš do žiadosti o vydanie predbežného opatrenia na zverenie dieťaťa do tvojej starostlivosti (samozrejme podložené dokladmi) a žiadaj aby súd rozhodol ešte pred rozvodom. Bude to len samostatné konanie ohľadne zverenia dieťaťa do tvojej starostlivosti, nebude tam rozhodované o vašim manželských problémoch, ale len o dcérke. A toto si mal už dávno urobiť, čo to tak dlho odkladáš, ak je to pravda čo píšeš !!!!
marosko02
14.11.10,08:27
ano podal som už na sud žiadosť na zverenie dieťaťa do opatery a upravu styku s maloletou,dufam že to stihnem ešte pred rozvodom ,manželku som už stratil,ale dcerky sa nevzdam
arizona
14.11.10,08:39
aká je to krimino-genna rodina?
marosko02
14.11.10,08:59
tato rodina riešy všetky problemi uplatkami,nevahaju obchadzať a porušovať zakon,vydierať aj členou svojej rodiny,zneuživať city a priživovať sa na prijme zamestnaneho jedinca,pritom oni sami odmietaju hladať zamestnanie,alebo už maju napr. podmienku po spachani trestneho činu a exekutora na krku,su schopny sa zbaviť preto aj celeho majetku,len aby sa exekucii vyholi,použivaju hrube nasilie a vyhražky,okolie sa ich strani a boja sa ich
babkaanna
14.11.10,13:33
Dobrý deň,v tomto príspevku ide o môjho syna a moju vnučku.Uvedomujeme si,že sme začali konať dosť neskoro.Syn sa snažil celé tie dva roky čo su manželmi riešiť dané problémy ako najlepšie vedel,lenže je tomu ešte len tri týždne čo sa mu zosypalo manželstvo a to za výdatnej pomoci spomínaného švagra Martina.Tak ako moja nevesta,tak i jej matka a uvedený brat su dlhodobými pacientami psychiatrov.Sme v očakávani odpovedi na jeho žiadosť o úpravu styku a vydanie predbežného opatrenia pre zverenie maloletej do jeho opatery a papierov o rozvode.Nevesta mu nedovolí stýkať sa s malou,požiadal o pomoc aj policiu,bolo mu jednočnačne povedané,že má sa držať toho čo nevesta uviedla v žiadosti ,podotýkam syn ešte nič nedostal,platiť jej výživne na dcérku 150E a navštevovať ju len 1×za 2týždne.
misoft
14.11.10,18:50
mimotemy

krimino-genna rodina
dalo by sa to preložiť aj rodina s kriminálnym pozadím, rodina s kriminálnou minulosťou.
Podľa popisu (bez urážky prosím, marosko02), typujem na "bližšie príbuzenstvo" nášho etnika, ktoré často vykrikuje, že nemajú peniaze, ale pracovať nechce - rómovia.
(Typické prejavy tohto etnika - ak máte možnosť, pozrite si príspevky TN, ako sa často prejavujú)

BTW: Česť výnimkám - tých uznávam, aj podám si s nimi ruku, aj sa porozprávam.
arizona
14.11.10,19:04
díky, to "krimino" som chápala, len som nerozumela tomu druhému výrazu- "génna" ...
hubatá
15.11.10,19:46
nemôžem si pomôcť ale keď som si prečítala ten popis "krimino-génnej rodiny" mi vyšlo, že zadávateľ je zaťom nejakého úspešného politika .....